• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hüznün Çığlığı

Konular
1,535
MFC Puanı
300
mb7cd.jpg

Konular
1,535
MFC Puanı
300
tumblr_lq96pdmajw1qfdwsio1_500.gif

Kaybedecek bir şey kalmamışsa ; Tutunamazsın...

Konular
1,535
MFC Puanı
300
Farklı başlıyor hayaller düşünceler. İstediklerin yani kafandakiler hep güzel şeyler oluyor düşündükçe mutlu oluyorsun. Diyorsun ki ’ bu sefer kesin. Bu sefer her şey güzel olacak. ‘ Güzel de başlıyor aslında. İstediklerin teker teker oluyor mutlu oluyorsun mutlu oluyorsunuz. Zaman geçiyor vakit daralıyor sevgi azalıyor. Pembe bulutlarla kaplı düşler yerini önce griye bırakıyor. Yavaş yavaş kararıyor aklındakilerhayaller…

Sonra sevgi azalıyor vakit iyice daralıyor. Yıpranıyorsun yıpratıyorsun. Güzel başlayanlar kötü bitiyor. Üzülüyorsun. Bir daha asla diyorsun olmaz diyorsun. Oluyor ve sen yine yapıyorsun. Sonra alışıyorsun sigaraya başlıyorsun. Alkol geliyor ardından uykusuz geceler derken yavaş yavaş tükeniyorsun.

Farklı hayal ettiğin her şey ’ gerçekten farklı ‘ bitiyor. Sen ölüyorsun ama bir yerlerde birileri hala ’ farklı başlıyor ‘
a
Alıntı...

Konular
1,535
MFC Puanı
300
Soğuktu sesi ifadesiz…
Buz gibi üşüdüm her duyuşumda..
" Gerçekler.. " Dedi / " Hangi gerçek? " Dedim.
" Gülüşler arkasına sığınma çaban " dedi / " Yazık.. " Dedim..
" Git(me).. " Dedi… / " Kal(mam).. " Dedim.
Gerçeklikle beraber silindi tüm sözler…
O git(me)di..Ben kal(ma)dım..
Havada asılı kaldı seslerimiz...Geride yanlızca ayak izlerimiz...

Konular
1,535
MFC Puanı
300
lss7b.gif

Kan ve ateş küfrediyor tüm masallara
Yas tutuyor melekler karanlığımıza
Ve nasırlaşmış yüreğinle sen aciz dünya...
.
.
.
Cehennem Geceleri...