• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hoşgeldin BronX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
756
MFC Puanı
210
MegaForum Ailemize yeni katılmış olan " BronX " nickli arkadaşımıza buradan hoşgeldin, sefalar getirdin demek isterim. Kendisi Sohbet.Net bünyesinde Help Departmanında Helper olarak aktif olup bundan sonra bizimle de beraber olacak kıymetli bir İnsandır. :cool:

Keyifli ve eğlenceli Forumlar dilerim. :in:

@NiQuiL sana da teşekkürlerimi sunuyorum :)

Konular
48
MFC Puanı
2,220
MegaForum Ailemize yeni katılmış olan " @BronX " nickli arkadaşımıza buradan hoşgeldin, sefalar getirdin demek isterim. Kendisi Sohbet.Net bünyesinde Help Departmanında Helper olarak aktif olup bundan sonra bizimle de beraber olacak kıymetli bir İnsandır. :cool:

Keyifli ve eğlenceli Forumlar dilerim. :in:

@NiQuiL sana da teşekkürlerimi sunuyorum :)

Teşekkürlük durum yok aslında Euphoria ama yine de saol :)
BronX ve diğer Tüm Help departmanı ile forumda ki Help bölümleri hakkında biraz muhabbet ettik. Şimdilik aslında bu başlangıç diğer Help arkadaşlara da zamanları doğrultusunda buraya yönlenmelerini rica edeceğiz. Helper yardımseverdir paylaşmayı sever, ve bildiklerimizi gördüklerimizi burada paylaşacak olmak bile gayet hoş. BronX İnternet Relay Chat üzerinde konulara hakim bir Help arkadaşımız.Eminim paylaşımları çok faydalı olacaktır tekrardan hoşgeldin diyorum,

- Emeğe saygı duyulsun yeter diyor ve kapatıyorum :)

Konular
301
MFC Puanı
840
@BronX aramıza hoş geldin, umarım keyifle zaman geçirirsin. İyi forumlar.

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
@BronX hg hayırlı olsun : )) mutlu dakikalar seninle olsun.

Zeynep1

MFC Üyesi
Konular
941
MFC Puanı
5,250
BronX hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :) keyifli forumcuklarrrrr inş iyi bi forumdaş oluruz nasip artık kalıcı olman dileğiyleeee:)

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
BronX , hoş geldiniz aramıza.. Keyifli forumlar eğlenceli paylaşımlar..

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
BronX aramıza hoş geldin :) keyifle zaman geçireceğnden eminiz :)
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...