• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

#help kanalı bu konuda esnek olabilir. yadırgadım şahsen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
[20:31] <Radius> Merhaba I`m, size nasıl yardımcı olabilirim?
[20:31] * Radius sets mode: +v I`m
[20:31] <I`m> mrb
[20:31] <Radius> Buyrun I`m;
[20:31] <I`m> ben bugun menemen yaptım da bununla ılgılı alternatıf tarıfler ve hos baharatlarınız var mı?
[20:31] <I`m> yardımcı olabılırmısınız?
[20:31] <Radius> I`m, keyifli sohbetler dilerim. Lütfen kanalda bekleme yapmayınız.
[20:31] * Radius sets mode: -v I`m
[21:33] *** #help Kanalından Help Tarafından Atıldınız (Radius tarafindan voice'iniz alindi. Lütfen bekleme yapmayiniz. Sorununuz oldugunda tekrar bekleriz. [ 1 Dakika Banlisiniz. ])

Konular
2,245
MFC Puanı
20
Sayın Serdar bey; #help'teki arkadaşlar size yardımcı olamamışlar ben olayım :cool:

MALZEMELER:

2 soğan

1 çay kaşığı karabiber

Yarım kg koyun kıyması

1 tatlı kaşığı domates salçası

12 orta boy olgun domates

Tuz

YAPILIŞI : Soğanları incecik kıyın Tuz ve karabiber ile yumuşayana kadar ovun Kıyma ve salçayı da katıp yoğurun Önceden yıkamış olduğunuz hormonlu domatları, kabuğunu soymadan sap kısmının üzerinden büyüklüğüne göre iki veya üç yerinden kesin Tam ayırmayın, birbirine bitişik kalsın Kıymadan ceviz büyüklüğünde yuvarlak köfteler hazırlayın Bu köfteleri domateslerin içine yerleştirin Hepsini kalın tabanlı bir tepsiye dizin Tuz serpin Üstüne bir kapak örtün Orta ateşte yaklaşık yarım saat kadar pişirin Daha sonra sıcak fırına sürerek üstlerinin renk alması için 10-15 dakika fırınlayın

AFİYET OLSUN, DOMATES TAVASI HAZIR :))

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
behiceeeeeeeeeeeeeeeeee canımsın canım :DDDDDDDDD ğp0oıy7t6y7uıopğploıuy7t6ryguhıjokplğü

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
gürayım kankam sende hemen vurdun ban'ı be :(

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
yasmin sende canımsınnnnnnnnnnnnnn kankaaaaaaaaa :D

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
normal şartlarda öyle de yokarlardan torpilim var kankaaaaaaaaaaaa :D
üğpo0ıuoploıuytyghuıjol

Konular
8
MFC Puanı
20
aynen sen torpillisin diye çok üstüne düşmedik asdad

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
#help kanalında çoğunu seviyorum zaten. çoğunuz değerlisiniz benim için kanka :*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...