• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Galaxy 5 2016'ya Android 6.0 Geliyor

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Galaxy 5 2016'ya Android 6.0 Geliyor

OMrPrZ.jpg

Samsung'un merakla beklenen yeni güncellemesinin kullanıma sunulmaya başlandığı belirtildi. Samsung'un orta segment telefonları arasında bulunan Samsung Galaxy A5 2016 modeli için Android'in 6.0 güncellemesi önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara sunulacak.

Android işletim sisteminin yeni versiyonuna ulaşacak olan kullanıcılar çok daha güvenli ve yüksek performans içeren bir işletim sistemini kullanmaya başlayacak. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklamalarda bugün itibariyle güncellemenin telefonlara gelmeye başlayacağı belirtilirken kullanıcıların güncelleme kontrolü yapması yeterli olacak.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda Android 6.0 ile pek çok yeniliğin kullanıcılara sunulacağı belirtilirken özellikle kamera, pil ve parmak izi okuma sensörlerinde iyileştirmenin yapıldığı belirtiliyor. Telefonda yaşanılan pek çok sorunun da giderildiği ve pek çok güvenlik açığının kapatıldığı belirtilirken kullanıcılara yeni işletim sisteminin güncellemesini öneriliyor.

Telefonların güncelleme ayarlarının kontrol edilerek yeni güncellemelerin olup olmadığının incelenmesinin yeterli olacağı gibi yeni güncellemenin tespit edilmesi halinde kullanıcılar güncellemeyi telefonlarına yükleyerek yeni işletim sistemini kullanmaya başlayabilecek.​

Güncelleme Hangi Ülkelerde Sunulacak?
Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda güncellemenin hangi ülkeleri kapsayacağı ya da nasıl gerçekleştirileceği belirtilmezken tüm kullanıcıların cihazların güncellemelerini kontrol etmesi bu konuda güncellemenin alınmasını sağlayabilir.

veteknoloji