• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ForumKalbi Hosgeldiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
756
MFC Puanı
210
Merhaba Arkadaslar,

biliyorsunuz ki Forumumuz, ForumKalbi.com ile birlesti ve tek Cati altinda, yani MegaForum.com'da bulustu. Biraz gec kalinmis bir Hosgeldin oldu, o yüzden Arkadaslarimizdan kusura bakmamalarini rica ediyorum :)

Bu Baslik altinda Yeni gelen Arkadaslarin ve MegaForum.com'da olan Arkadaslarin kendilerini bir iki satir ile tanitmalarini rica ediyorum.
Böylelikle bir Adim daha atmis olur, birbrimizi daha yakindan tanima firsatlari elde etmis oluruz diye düsünüyorum :)

Zaman icerisinde daha da güzel Dostluklar kurulacagindan eminim :)

- Ad, Yas, Sehir, Is / Kariyer, Hobiler, MegaForum'da ilgilendigi Alanlar, vs. vs.. seklinde kendimizi tanitalim.

Euphoria Kimdir?

- Adim Rahime, 24 yasindayim, Adanaliyim (Almanya da yasiyorum), Ögrenciyim suan icin Yüksek Lisansimi bitirmekle mesgulüm, Hobilerimin en basinda Kitap Okumak ve Hayvanlarimla ugrasmak var :), MegaForumda en cok sevdigim alanlar Sanat ve Genel Kültür Forumu ve Gezi Rehberi ..

Ya sizler kimsiniz?

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Çok iyi düsünmüssün. Kendilerine hoşgeldiniz diyoruzz Euphoria

Adım Enes 23 yaşındayım Samsun`luyum.Düzce de Turizm okuyorum. Hobilerim koşu yapmak,yüzmek,kayak yapmak kitap okumak vs. .Forum sevdiğim alanlar ise Turizm,Spor,Müzik vee Arabalar Dünyası :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...