• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Forumkalbi.com Teknik Gelişmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba sevgili forumkalbi üyeleri,

Bu başlık altında forum sitemiz ile ilgili olan teknik gelişmeleri bildireceğim.

Öncelikli olarak forum temamızda var olan eksikler mevcut, bu eksiklikleri en iyi şekilde gidermeye çalışıyorken bir yandanda temaya farklılıklar kazandırmaya çalışıyorum.

Temada olabildiğince resim kullanmamaya çalışıyorum, button ve onun gibi bir çok grafik ihtiyacı CSS ile de çözülebildiğinden resim yerine forumda daha çok CSS kullandığımdan sayfa geçişlerinde ve anasayfada rahat bir şekilde kasmadan dolaşabileceksiniz.

Şuan çalışmalar devam ediyor ve her zamanda çalışmalar devam edecektir.

Sizlerde forumda olmasını istediğiniz özellikleri yazabilirsiniz, istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz olağanüstü şeylerde olabilir ve hatta imkansız bu diyebileceğiniz şeyleride yazabilirsiniz. Siz yazacaksınız ben yapacağım tabii foruma katkı sağlayacağını yönetim olarak benimsersek yapariz. Tek şey sizin istemeniz bunun için lütfen yazmaktan çekinmeyin.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba arkadaşlar,

Bu temayı yaparken bazı eklentileri nasıl entegre edebileceğimi düşünmüştüm ve bunlardan biride Ruh hali.

Ruh hali eklentisi uzun zamandır aktifti ama temada yer olmadığından seçme alanını sizler göremiyordunuz.

An itibariyle Ruh hali eklentisinin bazı kodlarını değiştirerek header'da bulunan kullanıcı adınızın hemen alt kısmına ekledim. Oradan istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Ruh haliniz ayrıca postbit bilgilerinizde de gözükecektir.

Resim:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Gece 01:00 itibariyle forumda güncelleme yapılacaktır.

Güncelleme İçeriği;

Forumun kullanmış olduğu vBulletin sürümü lisanslı 3.8.9 sürümüne yükseltilecektir. Sürüm yükseltilmesinden sonra olası sorunlar yaşanabilir. Bu olası sorunları bizden önce görenler lütfen bildirsin.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Güncelleme an itibariylr tamamlanmıştır.

Forum sitemiz vBulletin 3'ün son sürümü olan vBulletin 3.8.9 Beta 1 sürümüne yükseltilmiştir. Ayrıca lisans güncellenmiştir.

Bu sürüm henüz çok yeni olduğundan gözden kaçan bazı hatalar alabilirsiniz. Bu hataları lütfen bildirmekten çekinmeyiniz.

Sürüm bir süre test edilecektir bakalım verim alabilecekmiyiz.

İyi forumlar herkese.

Project

Üyeliği durduruldu!
Konular
71
MFC Puanı
20
“ Başarı, çoğunlukla, ötekiler pes ettikten sonra da ipe asılıyor olmaktr.”

yazıyor forumun en başında. İpe asılınca ölmüyor mu insan? Îdam mı ettiniz kendinizi yani, onu mu demek istiyorsunuz?:p

Bu arada cümleyi bile doğru yazamamışsınız puhahaha. ''olmaktr'' ne ya? :) :) :)
Pisadam

Konular
1,909
MFC Puanı
110

yazıyor forumun en başında. İpe asılınca ölmüyor mu insan? Îdam mı ettiniz kendinizi yani, onu mu demek istiyorsunuz?:p

Bu arada cümleyi bile doğru yazamamışsınız puhahaha. ''olmaktr'' ne ya? :) :) :)
Pisadam

ip Asılıyor Olmaktır Derken , ince Bir Ayrıntı var Orada ipi Çekmek , Vazgeçmemek Anlamında Kullanıyor.

Tabi Sizinkide Farklı Bir Bakış Açısı Olmuş Project :D

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

@Pisadam

Bu cümlenin anlamını bilmiyorsan sırf yazmak için neden yazıyorsun?

Bu arada dalga geçer gibi yazmak senin ne haddine kendine gel!

İnsanlık halidir gün içinde o kadar çok şeyle uğraşıyoruz ki yazarken bir harf eksik yazmış olabilirim bunu dalga geçer gibi yazmak yerine insanca yazabilirdin.

İyi forumlar.

Project

Üyeliği durduruldu!
Konular
71
MFC Puanı
20
Bu cümlenin anlamını bilmiyorsan sırf yazmak için neden yazıyorsun?

Bu arada dalga geçer gibi yazmak senin ne haddine kendine gel!

İnsanlık halidir gün içinde o kadar çok şeyle uğraşıyoruz ki yazarken bir harf eksik yazmış olabilirim bunu dalga geçer gibi yazmak yerine insanca yazabilirdin.

İyi forumlar.

Hehehe düzeltmişler kelimeyi. Süpersiniz adamlar ;s5

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Özel mesaj ayarları arkadaş olarak ekleyince mesaj atabiliyorum
Alisia nın profiline mesaj yazdım silemedim düzenledim
Nicklerin üzerine tıklayınca açılmama sıkıntıları

Konular
803
MFC Puanı
0
bende açılan konuların ilk satırı böle kayık çıkıyor :honk:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Özel mesaj ayarları arkadaş olarak ekleyince mesaj atabiliyorum
Alisia nın profiline mesaj yazdım silemedim düzenledim
Nicklerin üzerine tıklayınca açılmama sıkıntıları

Nicklerin üzerine tıklayınca açılmama sorunu dışındakileri kontrol eder misin

bende açılan konuların ilk satırı böle kayık çıkıyor :honk:

O sosyal iconlardan dolayı satırı otomatik alta atmıyor. Şimdi margin değeri verdim. Ben kontrol ettim böyle bir problem yok artık sende bir kontrol eder misin.

Oyunlara yazdıklarım çift gözüküyor..

Tekrar kontrol eder misin, düzelmiş olması gerekiyor an itibariyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...