• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Forumda yokluğunu hissettiğiniz üyeler?

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Final bölümünü henüz izlemedim ama senin hikayelerin got’tan daha güzel bitiyordu Kolibandı illa 1 milyon imza mı toplayalım naapalım dönmen içün hiç mi aklına gelmez burada boynu bükük bıraktığın üyecikler .s.s :honk:

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Final bölümünü henüz izlemedim ama senin hikayelerin got’tan daha güzel bitiyordu @Kolibandı illa 1 milyon imza mı toplayalım naapalım dönmen içün hiç mi aklına gelmez burada boynu bükük bıraktığın üyecikler .s.s :honk:

Gerçekten çok ayıp etti bizi yarı yolda bırakıp gitti sevigli Forum Kuzenim bir yakalarsam soracağım çok şey var ona

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

Gerçekten çok ayıp etti bizi yarı yolda bırakıp gitti sevigli Forum Kuzenim bir yakalarsam soracağım çok şey var ona

Başka şubesi de yokmuş ki gidip getirsek :honk: nasıl yönetimsiniz siz böle üyelerin iletişim bilgilerini neden almıyorsunuz ♀ Mail adresini verin stalk yapayım size :honk:

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Başka şubesi de yokmuş ki gidip getirsek :honk: nasıl yönetimsiniz siz böle üyelerin iletişim bilgilerini neden almıyorsunuz ♀ Mail adresini verin stalk yapayım

size :honk:

Mail adresi var ama cevap yok canem napalım şimdi ıpden bulup canını mı alalım

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

Mail adresi var ama cevap yok canem napalım şimdi ıpden bulup canını mı alalım

Aslında o da olur ama mail bildirimlerini açın Kolibandına bildirim gitsin kapatmak için bile gelir diye düşünüyorum :honk: olmadı en son ip den yer tespit edip almaya gidicez manuel kısma geçmeden sen bildirimleri bi aç bakalım işe yaramazsa bakıcaz :honk: