• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Forum Kostum Partisi

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,910
Hahha teşekkür ederim :))))

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Yalnız hala StigmatA abide cıt yok seni rootadminesi yapmadı gitti yani :)
Aa sen ve masum orada kime atlasam diye bakıyordun yalnız pozunu iyi yakaladım :p MonteKristo dedi o sezen olsun diye :)

Hemen topu bana at hemen :D
Sezen valla baktım ki en baş köşede kraliçe gibi oturan kim olabilir dedim sonra dedim ki tabiki Sezen :u21: Kraliçe havası var onda o yüzden :f4: Hadi kraliçe değilse bile bir rootadmin havası kesin var :u15:

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Sezen valla baktım ki en baş köşede kraliçe gibi oturan kim olabilir dedim sonra dedim ki tabiki Sezen :u21: Kraliçe havası var onda o yüzden :f4: Hadi kraliçe değilse bile bir rootadmin havası kesin var :u15:

Böyle güzel toplayanı benden sonra ilk defa görüyorum. Yani bosuna demiyorum sana diger yarımsın diye :s97:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Böyle güzel toplayanı benden sonra ilk defa görüyorum. Yani bosuna demiyorum sana diger yarımsın diye :s97:

Lafı rootadmine getirerek toplamanın kralını yaptım :s43:
Şimdi @Sezem Montem datlum biricik daltonum diyerek gelecek buraya :D Resmen krizi fırsata çevirdim :s42:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Yine siyahlara bürünmüştüm de o atkı bana hiç uymamış Hifa ;d

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220

ya warya bu havam beni öldürcek kızlar:s68: ya ben boşa en sevdigim dalton kardesler demiyorum size :D hatunlar kraliceden anlıyorsunuz siz bile gördünüz bana rootadminligin yakıscagını Pisadam ve StigmatA hala " nayır nolamaz kör oldum " benci türk artislerine tas cıkarcak performansda :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Lafı rootadmine getirerek toplamanın kralını yaptım :s43:
Şimdi @Sezem Montem datlum biricik daltonum diyerek gelecek buraya :D Resmen krizi fırsata çevirdim :s42:

Montem dadlum gıymatlum çayım ın şekeri kahvemin kafeini :D

rootadminesi olunca ilk iş sizi adminin melekleri yapcam :D istediginizi banlayıp atabilirsiniz serbest maasınıza zam yılda bir 1 ay tatil :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
ya warya bu havam beni öldürcek kızlar:s68: ya ben boşa en sevdigim dalton kardesler demiyorum size :D hatunlar kraliceden anlıyorsunuz siz bile gördünüz bana rootadminligin yakıscagını Pisadam ve StigmatA hala " nayır nolamaz kör oldum " benci türk artislerine tas cıkarcak performansda :D

Gün gelecek ve herkes anlayacak :s29:

Montem dadlum gıymatlum çayım ın şekeri kahvemin kafeini :D

rootadminesi olunca ilk iş sizi adminin melekleri yapcam :D istediginizi banlayıp atabilirsiniz serbest maasınıza zam yılda bir 1 ay tatil :D

Efendim forumumun direği, gemimin küreği en biricik rootadminem buyur :f33:
Biz daltonlar olarak tamamız Hifa and Buka and ben :D Teklif harika :u17: Bundan iyisi şamda kayısı :s84:
Ama gözüm fazla yüksekte değil :D Sonradan değiştirilmiş mesajların önceki halini hangisi görebiliyorsa ondan olsam yeter :s36: ksajsskj :D
Merak kediyi öldürür demişler :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
MonteKristo kıs valla bende Sonradan değiştirilmiş mesajların önceki halini hangisi olduğunu merak ediyorum:D