• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Merhabalar Efenim,

Saygı Değer CEO Pisadam otomatik tag eklesen mi acaba ne dersin !

Konular
22
MFC Puanı
10
Genelde boyle yazılar yazmayı sevmiyorum ama :) Profil resimleri biraz kötü gozukuyor benden yana sıkıntı yok .. :) Buna bir çözüm gelse çok iyi olur. İnşallah yanlış anlasılmam.:)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
hms Popü ne gibi kötü gözüküyor daha detaylı bir açıklama yaparsan çözüm daha çabuk olabilir.

Konular
22
MFC Puanı
10
Belki sadece kendin için diye düşünebilirsiniz olayı .. Öyle değil tüm youtuberler faydalansın istiyorum. İçim temiz kalplidir iyi insanımdır özünde zamanla zaten farkedersiniz. Demem o ki herkesin youtuber sayfasını paylaşma hakkı olsun ve hatta en iyi youtuber kim olayını seçebilelim maksat eğlence olsun. :) Umarım ciddiye alırsınız bu konuyu sevgili iyi yönetim ailesi.. Dediğim gibi burası hep benim için özel olmuştur. Burası benim için çok özel bir yer inşallah gün gelir de beni istememe gibi kötü şeyler yaşamam. Seviliyorsunuz tekrardan kendinize iyi bakın .. :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
birde @Pisadam bu mention seslenmeleri maile geliyor mail dolmş taşmış. komple boşaltamıyorum önemli maillerde var. kapatabilirmisn maile bilgisini eklentiden.

Sende ne rahat adamsın be Cem :D Olsun gelsin mailler maillerden hatırlayıp giriş yapan kişi sayısı mı mail kutun mu :))

Patronlar dururken gıcıklık rütbesi bana düşmez ne haddime patroncum :s94:

şimdi kullandıgımız telefonda sorunn anladım bennn:s94: sen diyosun ki benim biricik forumcu şekerlerime :s86: iphone 7 plus alır hediyee ederim madem bu kadar sorun yaşiyorlar ekranın boyutunu büyültürüm diyosun :s94: diyosun diyosun ben buradan duyuyorum:s76: ama ama bizi utandırıyorsun sen yaaa @Pisadam:s68:

hem pazar resmi tatil çalısmada noliy:s94: o da 100 konu sen ya sayı saymayı bilmin ya da benim lafımı yemedin :D bak iki dırdır ettim telefondan girişler düzeldi :p ayrıca teşekkür ederiz efenim bu kadar hızlı süpermen bile yapamazdı forumu :s94:

Bravo sana ne iyi anlamışsın öyle :D

Merhabalar Efenim,

Saygı Değer CEO @Pisadam otomatik tag eklesen mi acaba ne dersin !

Vakti zamanında bunun ne kadar gereksiz olduğunu anlatmamışmıydım sevgili lego :)

Genelde boyle yazılar yazmayı sevmiyorum ama :) Profil resimleri biraz kötü gozukuyor benden yana sıkıntı yok .. :) Buna bir çözüm gelse çok iyi olur. İnşallah yanlış anlasılmam.:)

Kullanmış olduğun resmin boyutları forum avatar boyutları ile birebir tutmazsa, sistem otomatikmen onu küçültüyor veya büyütüyor buda pixel bozulmasına neden olur.

http://www.megaforum.com/istek-oner...6023-avatar-ve-profil-resmi-istekleriniz.html

Yukardaki linkte bununla ilgili bilgiler mevcut, incelemeni tavsiye ederim.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
hahahah Pisadam ozaman maili değiştirmek en güzeli:D senin kapatacağın yok:p

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
eheheh Pisadam tamm şansımı deneyeyim dedim unutuluyor abi tag eklemek :D

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Bizim youtube müziği olmayacak heralde Pisadam :sigara
Bide şeyi sorcam şu flash butonu nasıl uygulanıyor?

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Hea hadi hayırlı olsun şimdiden :D yahu şu Flash butonu nasıl çalışıyor? Link arasına aldım çalışmadı :sigara

Flash da iş biraz değişiyor. Parametre vermen lazım. Genişlik ve uzunluk ayarlarını parametre de yazman gerekiyor.

Butonu tıkladığımızda çıkan pencereye: height=200 width=300 yazdık.

Sonuç;

[.FLASH="height=200 width=300"]http://www.megaforum.com/mp3.swf[./FLASH]

Bu şekilde yaparsan çalışacaktır ;)

Konular
0
MFC Puanı
10
Mobilden girdiğim zaman sağ üst köşede olan Okan(profil bilgileri) be özel mesaj görüntüleme seçeceğine tıklayamıyorum internet sürücüsünden kaynaklanmıyor denedim sebebi ne olabilir ?

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
tıklanıyor Okan bazen ben de zorlanıyorum ama açılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...