• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
LibertA bende mümkünse 3 aylık emekli aylığıma zam birde adminlik istiyorum :D kırmızının tonu StigmatA nın kırmızısının bir ton daha cafcaflısı:D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700

Ula gereksiz adamlar özel üye oluyor o kadar eski emek sahibi varken beni konuşturmayın ? DeStina bar ReyyAn var NaZzZ var Beatrice var mak res var @ bana yazdırmayın şimdi hepsini onurcanmış olan bu adamın burda geçmişi ne ? biri burda admin diye ilk önce onu admin yazdırdı bir kaç kişi itiraz edince hemen özel üyeye çevirdiniz adamı bumu yani hak boşversenize adalet bunun neresinde bana söylesene ?

Burda kime ne vericek site sahibi karar verir. Site sahibi kimi isterse onu özel üye yapar onu admin yapar. Böyle yersiz tartışmalar girmeyiniz lütfen rica ederim.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Ayrıca o saydığın isimler aktif bile değil.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
ya aga benim de dikkatimi çekti hep özel üye moderatör falan ekleyip sonra banlıyorlar :d
bitane olur iki olur da defalarca oluyorsa bence sizin de suçunuz yönetim olarak.
ben Pisadam 'a msj atmıştım bir istekte bulunmuştum.Kendi açtığım konularda bana başlık değiştirme,mesaj silme yetkisi verilmesini istedim.Hiç cevap bile verilmedi :d
Hiçbişey değil de hem üşeniyorum sürekli Realiste msj atıp günlüğümdeki şu mesajı siler misin şu açtığımın konusunun başlığını değişir misin diye hem de o yorulmuştur bunlarla uğraşmaktan.
ben de o arkadaş gibi kabalaşıp ulan demek istemiyorum :d tamam googlede sıranızı yükseltecek kişilere boş ve gereksiz konu açsınlar diye yetki verin sorun değil de biz bu foruma giriyorsak şu dediklerimize de dikkat edin da :)

Konular
124
MFC Puanı
8,290
ya aga benim de dikkatimi çekti hep özel üye moderatör falan ekleyip sonra banlıyorlar :d
bitane olur iki olur da defalarca oluyorsa bence sizin de suçunuz yönetim olarak.
ben Pisadam 'a msj atmıştım bir istekte bulunmuştum.Kendi açtığım konularda bana başlık değiştirme,mesaj silme yetkisi verilmesini istedim.Hiç cevap bile verilmedi :d
Hiçbişey değil de hem üşeniyorum sürekli Realiste msj atıp günlüğümdeki şu mesajı siler misin şu açtığımın konusunun başlığını değişir misin diye hem de o yorulmuştur bunlarla uğraşmaktan.
ben de o arkadaş gibi kabalaşıp ulan demek istemiyorum :d tamam googlede sıranızı yükseltecek kişilere boş ve gereksiz konu açsınlar diye yetki verin sorun değil de biz bu foruma giriyorsak şu dediklerimize de dikkat edin da :)
Bi gudubetlik var bu özel üyelikte :sigara

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Kardeşim senin sorunun ne? Aylardır burada adalet adalet diye diye adaletten sıkıldım. Burada madem adalet yok hala neden duruyorsun? Neden giriyorsun veyahut neden yarışmalara katılıyorsun sana sorarım?

Adaletin olmadığı bir yerde hiç kimse durmaz sen ki adaletsiz bir insansın bu yüzden adaleti algılama yetin çok farklı.

Ayrıca da sen yarışmayı kazanınca ben sana PM atmadım mı? Çerçeve kazandın bana adresini yaz sana yarın göndereyim diye bana mesaj dahi atmadın şimdi çerçeve kazandım vermediniz diyip karaktersizlik etme burada attığım PM'yi yazmayayım buraya.

Son olarak gerek özel üyelik olsun gerekse de isteklerin olsun hep Bayan üyeleri yazmışsın ve etiketlemişsin, kardeşlikten girip böyle bayanlara yazılarak çirkefleşme daha fazla.

Ve senden ricam bir daha bu foruma girme, küfür eden birinin burada yeri yok. İnsan gibi rica ediyorum sende insan gibi girme.

Yolun açık olsun ADALETLİ İNSAN.

Hani bu yarışmada birinci olana 5000 rep veriliyordu LibertA Pisadam adaleti bumu buranın :)

Ayrıca bana yarışmada çerçeve verilecekti Pisadam LibertA onu benim yerime KumsaL kardeşe vermeniz mümkünse ona verin inş oda kanul etmez ise DeStina kardeşe oda kabul oda istemez ise ReyyAn kardeşimize eğer oda istemez ise vioLeta kardeşe oda istemez ise Gülbe şeker kardeşe kalın sağlıcakla

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Şimdi çalıştı, ama dediğim gibi 1 saattir bana yapılan Cem ve Sezen'in çağrıları gelmedi.
Teşekkürler

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Tarayıcı kaynaklı olabilir belki :D

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Pisadam StigmatA

İyi akşamlar, Foruma Otomatik Doğum Günü Kutlama konusu oluşturma
eklentisi yapılsa üyeleri memnun eder ve biraz hareketlilik getirebilir, diye düşünüyorum. Sizce de uygunsa yapabilirmisiniz?

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,830
Herkül mustafa abi yeni tema kuruldukta sonra ayarlariz abi

useless0707

Üyeliği durduruldu!
Konular
8
MFC Puanı
0
iyi günler youtubeden video ekleyebiliyoruz bunun gibi dailymotionda da video ekleme seceneği yapılabilir mi acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...