• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fethullah gülen canlı yayında neler söyledi

Crow

MFC Üyesi
Konular
37
MFC Puanı
1,150
Fethullah canlı yayında sızdı !!

Fethullah canlı yayında sızdı kaldı canlı yayını malum izleyen kişiler olmuştur bir çok söylemi kin ve nefret söylemlerine yer verdi içten içe kin beslediği hükumet ve Müslüman düşmanlığı onu ne hallere soktu koskoca hoca yayında uyudu kaldı.. sanırım uykusuz gecelerinin bir nedeni olmalı gerçekten de uykusuz kala bilir insan bunca yaptığı hainlikten sonra herkes yorgun düşer , milyonlar izledi düşünün ağzınızdan çıkan kelimelerin bir sebebi vardı , fakat milyonların karşısında sızıp uyumakta neyin nesi insanlık hali diye bilirsiniz ! ama Fethullah gülen buna hazırlanmamış sızmış da kalmış..

gülen şu sözlerden sonra “Yakında onlara acıyacak duruma geleceksiniz. Bir yönüyle köksüz birer ağaç gibi devrilecekler.” dedi.ve sızdı şaka gibi..

gülenin “ŞEYTAN ÇIRAKLARI” dedikleri ise Türkiye de olan ve devleti seven herkese yönelikti nasıl olur da bu söylemi edebilir bir insan Allah şaşırtıyor ve Türkiye de yaşayan insanlara bu cümleyi kura bilir yoksa bu insanlara şunlardan dolayımı şeytanın çırakları dedi.. darbeye karşı oldukları için mi ? Türkiye nin geliştiğini gördükleri için mi ? Müslümanlara destek oldukları için mi ? yoksa gülenin kirli yüzünü gördükleri için mi şeytanın çırakları dedi o kendine inanları sahabelere benzetti akşam peki sormak gerek ve bir kişinin şunu sorması gerekmez mi hocam bunu diyorsunuz da peki biz en güzel sevgiliyi kamyonete bindirip gezdiriyoruz biz neyin biz neden bunu yaptık diye en ufak soru buydu hocam biz sahabe isek neden eğitim kurumlarında bir yetim bile okutmadık biz sahabe isek neden bir fakire yardım edemedik her şeyin her hizmetin bedelini para olarak istedik hocam neden bunları yaptık diye kimsede sormuyor salya sümük ağlıyorlar orada bu neyin hizmeti kardeşim hocanız konuşmadan eksik sızıp kaldı orada uyuduğu gibi sizi de uyutuyor bedeni bile konuşmasına müsaade etmedi sızdı da kaldı..!

Fethullah gülen söylenimlerinden biriside !!

“DENSİZ İNSANLAR”

Her devirde inanlara zulmeden zalimler olmuştur. Her zaman hakkın aleyhinde böyle densiz insanlar olmuştur. “
Fethullah-canl%C4%B1-yay%C4%B1nda-s%C4%B1zd%C4%B1-kald%C4%B1-285x300.jpg

diyor zalim dediği hükumet hakkın aleyhine dediği yine hükumet ve yine biz Müslümanlar ne gerek var ki bu söylemlere ben hata ettim demek çok mu zor ! yanıldım demek zor mu Fethullah gülen işte bunları demediğin için Fethullah canlı yayında sızdı kaldı ve kaldı.. bedenin bile sana düşman onu bile görmüyorsun şeytan kimi uyutuyor görüyoruz biz değil milyonlar görüyor.
kaynak : paralelecevap.com