• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Faraway

Konular
55
MFC Puanı
340
Efendi, hossohbet, saygılı bir arkadas. Bilmiyorum ben onun olumsuz hicbir yonunu gormedim gorecegimi de sanmıyorum acıkcası=)

Konular
145
MFC Puanı
80
Ozgurcum sana gelmeden once su pot kasmak icin Tanimam diye yorum yapan arkadaslara sesleniyorum.Tanimiyorsaniz neden gereksiz yorum yapiyorsunuz ? Zaten ozgur taninmasi gereken biri degil yasanilmasi gereken bir dosttur. Bilmem kac senedir sayamadim tanirim hep mesafeli bir arkadasligimiz olmustur ne fazla ciddi ne de fazla lacka..Adamin hasi :) Her zaman soyleyecek sozu vardir.O yuzden agzindan pek kufur isitemezsiniz.Ama Bursasina sakin laf etmeyin :) Onda ki memleket aski bir baska... Irce girdigimde online ise her zaman sohbet edebilecegim bir insan.Gerci uzun zamandir yokum sanal dunyada :p ozgurcummmmm iyiki varsin iyiki tanimisim...

Brocker

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Farawayım Samimi ve dürüsttür, her seyden öte icile dışı birdir ;) Goruntuye gerek yok dimi Farawayım ;) Seni bilmeyenler Seni tanımalılar,Tanımıyan arkadaslar icinde buyuk kayıpsın kanka :)

Brocker

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
ya maya simdi ben adama özgur demıyorum :p sen neden ozgur dıye hıtap edıyorsun dusmanı var dostu var dımı lan ozy:p

Konular
28
MFC Puanı
30
Evet an itibari ile ifşa edilmiş bulunmaktayım. :)

Brocker

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Aynen yapcak bir şey yok ozy desifre oldun malesef

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Adamın dıbıdır. Gec buldum dostlugunu Erken kaybetmek ıstemem. Gercekten Insanı anlayaan efendı bır ınsan. . sevılıyorsun Kardesım.

Konular
145
MFC Puanı
80
Brocker duy bir kere ben ozgur demedim ozgurcum dedim :D ayrica adami benden once yorum yapanlar zaten ifsa etmisler niye bana patliyorsun kiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Brocker

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
haklısın mayacık bu aralar mallıgım uzerımde askjdasjdkasl

Konular
28
MFC Puanı
30
Ali'm , can dostum.
Hissiyat başka bir şeydir , ne kadar uzak olursak olalım birbirimizi yaşattığımızı çok iyi biliyorum ben ve her zaman söylediğim gibi ' başka bir şey bu ' .
Birde kendini fazla özletmesen başka isteriz ki biz senden , gözlerinden öpüyorum güzel kardeşim benim , güzel düşüncelerin beni çok mutlu etti , çok teşekkürler.