• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Facebook ve Twitter neden açılmıyor?

By_YaNLıZ

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
900
1579038-640x360.jpg

Dün sabah saatlerinde İstanbul Taksim'de meydana gelen patlama sonrasında Twitter ve Facebook'a girişlerine zaman zaman erişim sağlanamıyor.
Twitter'a giriş yapamayan kullanıcılar Twitter kapandı mı? Twitter'a erişim engellendi mi, Facebook çöktü mü? Sorularına yanıt arıyor. Facebook ve Twitter'a erişimin zorlaşmasının dün sabah saatlerinde İstanbul'un İstiklal caddesinde gerçekleşen canlı bombalı saldırı nedeniyle meydana geldiği tahmin ediliyor.

Twitter ve Facebook erişiminin yavaşlaması ve bağlantı hatalarından dolayı pek çok sosyal medya kullanıcısının Twitter ve Facebook'a yurtdışı DNS adreslerine girerek kullandıkları edinilen bilgiler arasında.

(İHA)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Problem ara ara devam ediyor kimisi girebiliyor kimisi hiç giremiyor

iFt

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
4,490
arkadaşıma dün öğlende mesaj atmıştım, hala gönderiliyor gözüküyor :D

UçluKlavye

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
140
Sadece sosyal ağlarda değil internet genelinde sınırlama yapılıyor. İleri de yapılacak anayasal çalışmalarda zaten açık bir şekilde söz ediliyor sınırlandırılmış İnternet kullanacağız.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Sadece sosyal ağlarda değil internet genelinde sınırlama yapılıyor. İleri de yapılacak anayasal çalışmalarda zaten açık bir şekilde söz ediliyor sınırlandırılmış İnternet kullanacağız.

İyi hatırlattın aslında, Türk Telekom'da da böyle bir problem yaşayan var mı 2 gündür benim İnternetim çok ama çok yavaş.