• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Eski Kullanıcı Adı Bilinen Bir Instagram Hesabını Bulma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harrowtr

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
30
Merhabalar. 2 gündür Amerika'da yaşayan eski bir arkadaşımın Instagram hesabını bulmaya çalışıyorum. Kendisinin eski Instagram kullanıcı adı şuan elimde. İsmi de var eski bir resmi de var fakat Google'a ismini yazınca herhangi bir sosyal medya hesabı çıkmıyor. Eski kullanıcı adını da yazınca çıkmıyor. Bu konuda ne yapabilirim? Bilgisi olan varsa yardıma muhtacım.

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
Merhabalar. 2 gündür Amerika'da yaşayan eski bir arkadaşımın Instagram hesabını bulmaya çalışıyorum. Kendisinin eski Instagram kullanıcı adı şuan elimde. İsmi de var eski bir resmi de var fakat Google'a ismini yazınca herhangi bir sosyal medya hesabı çıkmıyor. Eski kullanıcı adını da yazınca çıkmıyor. Bu konuda ne yapabilirim? Bilgisi olan varsa yardıma muhtacım.
resmini google ve yandex resim aratmasında bir tara.

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
Yok sadece ismi,eski bir fotoğrafı var. Bir de tahminen yaşadığı yeri biliyorum.Eski Instagram kullanıcı adını biliyorum ama kendileri değiştirmiş çıkmıyor 2 gündür saatlerdir uğraşıyorum.
ad soyadı varsa googleda daraltarak deneyebilirsin. "....." tırnak içine ad soyadını yazacaksın.

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
"ferit etka bayraktar" "ferit bayraktar" bunun gibi

Harrowtr

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
30
"ferit etka bayraktar" "ferit bayraktar" bunun gibi
Yazdım ve daha önceden de baktığım gibi hiçbir sosyal medya hesabı gözükmüyor,çıkmıyor. Demek ki kayıt olduğu sosyal medya hesabında ismi vs. yazmıyor olması gerek. Acaba eski kullanıcı adını kullanarak hesabını bulabilir miyiz?

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
Yazdım ve daha önceden de baktığım gibi hiçbir sosyal medya hesabı gözükmüyor,çıkmıyor. Demek ki kayıt olduğu sosyal medya hesabında ismi vs. yazmıyor olması gerek. Acaba eski kullanıcı adını kullanarak hesabını bulabilir miyiz?
eski kullanıcı adını çeşitli sitelerde aratacaksın. twitter, facebook falan. kimisi de lakabını kullanır. tabi bazı insanlar sosyal medya kullanımını da bırakabiliyorlar çeşitli nedenlerle.

Harrowtr

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
30
eski kullanıcı adını çeşitli sitelerde aratacaksın. twitter, facebook falan. kimisi de lakabını kullanır. tabi bazı insanlar sosyal medya kullanımını da bırakabiliyorlar çeşitli nedenlerle.
Doğru evet çoğu insan bırakabiliyor. O ihtimal de var aklımda. Eski kullanıcı adını Twitter'da da Facebook'da da denedim. Normal ismini de denedim. Instagram'da ''Ferit'' ve ''Bayraktar'' isimli herkese baktım ama çıkmadı. Şimdi Tiktok,Reddit vs. gibi yerlere bakacağım. Teşekkürler tekrardan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...