• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Esila

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Evet arkadaşlar EsiLa yı nasıl bilirsiniz ?

İlk ben yazayım. Benim gibi sohbet netdeki oyunları seven, sıcak kanlı aynı zaman da geveze :) insanların derdine ortak olabilen, empati kurabilen, yapıcı ve tatlı bir hatun :t21

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
Oy Oyyy ben bu sayfayı nasıl görmemişimmm :) EsiLa çok tatlı , yardımsever, neşeli, ucundan azcuq inatcııı ya o dünya tatlısı bir güzellik ( Güzellik dedimde çirkin çirkin az şımarsın diye yazdım :p ) kısaca ben onu cokkk seviyorum bitanecigim:s73

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Çok iyi,canayakın, uykuyu SEVMEYEN perili Sedefçim :)

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Tamam olabilir öyle de olabilir EsiLa çım:)

"hiç"

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
130
Cidden bu konu başlığını değiştirsek bana ölümü hatırlatıyor :)

insan , doğal olarak kendisine sıkıntı veren şeyleri bilmek, görmek, hatırlamak istemez. hatta unutmak ister. bunun içinde alkol, uyku,çikolata, yemek vs. ile teselli arar, avunur. halbuki bunlar ne kadarda zararlı sonuçları olan birşeylerdir. devletlerin tarihi , insanları borç verdiği arkadaşının huyunu unutması gibi... aynı hata tekrar tekrar yapılır..... yabancı ülkede hemşire çalıştığı huzur evinin yaşlılaarına sormuş: en büyük pişmanlığınız nedr. genelde aynı cevabı vermişler. başkaları için yaşa neyse fazla uzattım. şunu yapmanızı tavsiye ederim. ölüm döşeğindesiniz. size gençlik ve zaman makinası verildi. geçmişe geldiniz. ( yani şu ana geldiniz.) ne yapardınız....saygılar......

YouTube

YouTube

"hiç"

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
130
Cidden bu konu başlığını değiştirsek bana ölümü hatırlatıyor :)

insan , doğal olarak kendisine sıkıntı veren şeyleri bilmek, görmek, hatırlamak istemez. hatta unutmak ister. bunun içinde alkol, uyku,çikolata, yemek vs. ile teselli arar, avunur. halbuki bunlar ne kadarda zararlı sonuçları olan birşeylerdir. devletlerin tarihi , insanları borç verdiği arkadaşının huyunu unutması gibi... aynı hata tekrar tekrar yapılır..... yabancı ülkede hemşire çalıştığı huzur evinin yaşlılaarına sormuş: en büyük pişmanlığınız nedr. genelde aynı cevabı vermişler. başkaları için yaşa neyse fazla uzattım. şunu yapmanızı tavsiye ederim. ölüm döşeğindesiniz. size gençlik ve zaman makinası verildi. geçmişe geldiniz. ( yani şu ana geldiniz.) ne yapardınız....saygılar......

YouTube

YouTube

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
EsiLa iftiracı ya hemde nasıl görmeniz lazım :):):):)

Tanıdığım kadarıyla süper bir insan :D

SecurityMan

MFC Üyesi
Konular
15
MFC Puanı
630
kendisini tanımıyorum konuşma fırsatımız olmadı nebiliyim kötü biri değildir heralde =) kayda değer bir konu olduğuna göre.... vardır bir güzelliği