• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkekler Neden Evlenilecek Ve Eglenilecek Kadin Diye Ayrim Yapar?

Konular
12
MFC Puanı
0
-Erkekler Neden Evlenilecek Ve Eglenilecek Kadin Ayrimi Yapar?-

Bana göre,yok böyle bir sey, asla kabul etmiyorum cünkü kadinlari sinif sinif ayirmak erkeklerin haddine düsmez.Zaten erkekler sonucta temiz ve saf evlenilecek bir kadinla evlenir ama gene de gözü disardaki eglenilecek kadin da olur,bu bir celiski degil midir?

Ben biraz feminist yanim oldugundan kabul edemesem de,gercekler ortada erkekler bu ayrimi yapiyor,seviyeli olarak bu konuyu tartisalim,bakalim herkes ne düsünüyor?

Konular
28
MFC Puanı
30
Her insan bir değildir öncelikle bunu bilmek gerek.
Aslında bu ayrımı erkekler yapmıyor , bayanlar erkeklere sunuyor.
Eğer ki bir bayan erkeğinin karşısında dimdik durabiliyorsa o bayanla zaten hiç bir erkek eğlenemez.

Erkeğinde evlenileceği ve eğlenilecegi vardır , bunu da unutmamak gerek.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Her insan ßirßirinden farklıdır .. ve ßence ßu ayrımın yapıLmasına seßep olan malesef ßiz ßayanların haLi ve tavrıdır ki ßen de dı$arıdan ßaktııgımda ßir ßayan ıcın ßununla evLeniLmez... evine Alıp hanIm yapıLmaz cümleleri sarf ediyorSam ßiraz dönup kendimize ßakmamIz gerekır aynı $ey erkekler içinde gecerlidir taßi..

Konular
1
MFC Puanı
0
Hiç kimseyle eğlenmedim ama evlenilecek bayan yok beyler eğlenin destekçinizim zaten tutulanda bu devam..

Konular
23
MFC Puanı
10
Iyi düşünürseniz ; Kadınlar kendilerini evlenilecek kadın yada eğlenilecek kadın durumuna getirir..

Konular
1,535
MFC Puanı
300
Aaa bak bu evlenilcek kız bak bu da eglenilcek kız diye ayrım yapılmama gibi bir durum olamaz. Nasıl ki bayanlar bu adamdan İyi bir eş olmaz evine bakmaz gibi yorumlar duyuyorsak Erkeklerdende bu gibi yorumları duymak çok normal bence. Çünkü bayanlar diye daraltmayalım insanlar kendilerini bu duruma düşürüyorlar. Biz sözlü olarak bunu ifade etmesek bile bu otomatik olarak yapılıyor. zaten davranışlarda buna bakılarak devam ediyor.

Konular
57
MFC Puanı
0
genelleme yapma :) bugüne kadar her ilişkimde ciddiyet gösterdim yaranamadım sorun bende mi :) onu bilmiyorum...

Konular
17
MFC Puanı
0
Suc Bayanlarda böle siniflandirmalar oldugu icin, hak ediyo bazilari.

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
''Eğlenilecek'' diye mimledikleri kavrami, kendileri eyleme dönüstürdüğünde, kendi adlarina gururlandiklari ve turk toplumlarında erkek adam basliği altinda boburlenilen cahilce ve celiskili bir konu oldugu icin bu sekilde nitelendiriliyor. Daha acik konusmak gerekirse bu konunun temeli topluma dayaniyor. Bayan duygularını faaliyete geçirir eğlenilecek kız olur, erkek faaliyete geçirir, işte benim oğlum derler. Ve inanin bu gibi adamlar hic bir zaman tercih listemizde bulunmuyor, eglenilecek diye adlandirip dile getirmesekte mantik ve duygu listemizde hele ki evlilik gibi ciddi bir kavramda tercih listemizde yer bile alamazlar.

Konular
57
MFC Puanı
0
Ya bizim millette kendi anasına bacısına biri eğlenilecek gözüyle baksa veya birinin anasına bacısına laf atsan NAMUS der katil olur ama gel gelelim Kendisi laf atmaktan geri kalmaz... Bence böyle insanlar yaşamayı hak etmiyor... İyi ki Azrail'in yamağı olarak kadrolu cellat olarak işe başlamadım

Konular
2
MFC Puanı
120
Haya güzeldir, fakat kadında daha güzeldir.
Kadın ifetli olduktan sonra, hiç bir erkek eğlenecek kadın gözüyle bakmaz.
Bu sözü çıkaran yine biz bayanlarız. Öyle bayanlar görüp, duyuyoruz ki, ister istemez erkekleri, eğlenecek kadın düşüncesine sokuyoruz. Erkekler daha namuslu arkadaş. :))

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
şarkısı var diye .s.s

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı