• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

En dikkat ceken nickler ?

Konular
0
MFC Puanı
20
nerde olablirim okuldaaa ya başladı da üzerine afiet şu okul sabahn erken saatine ders koymuşlar bir sürüde bölüm açlmış biliomusun maliye halkla ilşkiler falan okul oldu sana teyy teyy tey halay çekme alanı :D:: o alis ten bitane daha bak bu sene varyaa bunlar sığmaz oraya skmdkdjlsksnjzk :D:D

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Sinemm :) AliSs bar bişeye yaramıyor..Gecekondu Gibi yer RenkTaş :) Valla Biz hafta sonu izmirde olucaz :) YoLun düşerse Kopp qeL

Konular
0
MFC Puanı
20
alis n sahibi amca duymasın çok kızar seni bidaha damlı bile almaz içeri aman sus :D:::
dgs olursa bende artk izmirde olabilerim nolmuş yani ne hava yapıon ki ne yanii ;q ;p

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
:) Sinemm havası Yok bu işin .. Biz Gezgin insanlarız.. Gelecek haftada Bursada oLucaz.. sonra ankara antalya sırasıyla :)

Konular
0
MFC Puanı
20
tamm sen gel oku ben geziyim o zaman zor geliyosaa qeel qell :D

Konular
18
MFC Puanı
30
Şöyle bi baktımda dikkatimi çeken olmadı

Konular
461
MFC Puanı
40
Ben acmistim bu konuyu bir zamanlar :) Duruyormus..

En dikkatimi ceken nick (Azra'm benim daimi dostum onu buraya karistirmiyorum bile.) İmmm Proserpina dikkatimi cekti nickle kalmiyor aslinda dusunceleride hosuma gidiyor geldigim gunden beri.