• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düşün ki O Bunu Okuyacak?

Konular
9
MFC Puanı
10
Hımmm düşünelim derim :D seiyorum bu bölümü acaip dedikodu içeriyor:D beyin cimcimnastigi yapmaya birebir :D kim kime ne yazıyor içinden ne geciyor diye akşama kadar düsün dur :D hele de Alaska and daltonlar yazınca şıp ben bu sayfadayım :D artık sende takibimdesin dj cim :D

erkekler mıy mıy direk yazıp bırakıyo insan bir gizem katar yazıya dimi ama :D

Dedikodu cizz sezencim biz buna ufak yazı göndermeleri diyelim )))Mesaj yerine ulaşır ki yarası olan.... ne yapar )) Baka sana zemin açtım )

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Hımmm düşünelim derim :D seiyorum bu bölümü acaip dedikodu içeriyor:D beyin cimcimnastigi yapmaya birebir :D kim kime ne yazıyor içinden ne geciyor diye akşama kadar düsün dur :D hele de Alaska and daltonlar yazınca şıp ben bu sayfadayım :D artık sende takibimdesin dj cim :D

erkekler mıy mıy direk yazıp bırakıyo insan bir gizem katar yazıya dimi ama :D

Abooo sen de az değilmişsin Sezen :s55:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
bugun kimse düşünsün diye birine bişey yazmamış çok sıkıcısınız :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
İnsan mutluluğunu kendi elinde tutmalı. Başkasının eline verilirse savrulur gider geriye koca bir üzüntü kalır.