• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dovme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
8
MFC Puanı
950
Evet birilerini döver'im başka dövmede tanımıyorum.

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
AlaaddinKaraca sırlarla dolu dövmeleri olan birinde benim adım yazamaz by sana :D

Konular
400
MFC Puanı
10
Var.Lakin silme işlemleri kesin olarak ilerlerse iz bırakmaması açısından, sildireceğim.
(G.zekalı dövmecinin sayesinde, artık içimde bir huzursuzluk var ki 3 senedir benimle beraber.)

Konular
13
MFC Puanı
50
Düsünüyorum öyleyse yaptiracagim :)

Konular
236
MFC Puanı
0
Hayır benim için dövmeli insanlar hep bir adım geride olur nedense. En başta insanın bir ağırlığı varsa da ağırlığı bozuyor abi .

Konular
1,453
MFC Puanı
810
4 tane var bende. birisi tabiki Mustafa Kemal Atatürk silüeti

bir taneside Zülfikar Hz.ALi Peygamber efendimizin kılıcı

bir taneside B S N O ? 4 harf ve soru işareti var ama öyle kuru kuruya 4 harf ve soru işareti yok . altı üstü sagı solu içi dışı full tribal ne anlama geldigi tabiki bir sır .)

ve bir taneside tabiki ? bunu söyLemicem işte bunu herkez merak etsin :) o dövmemi zaten netde felan paylaşmıyorum. yanımdaysan görebilirsin :)

5cisi yolda 2 hafta içinde yapilcak. yaptirdigim zaman paylaşırım burda fotoyu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...