• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Doktor'unuz Öleceğinizi Söyledi ; ?

Konular
12,578
MFC Puanı
2,330
zaten bir gün öleceğiz efLatun bunu zaten biliyoruz . Doktor ömür bicemez . "ALLAH" Bilir amcamıza kanser dediler 6 ay ömür bictiler 4 sene sonra Kalpten Öldü . Yani ALLAH ın işine Sual Olunmaz .

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Mutlu olarak yaşamaya devam etmeye çalışırdım.

Konular
68
MFC Puanı
10
Öleciegimi ogrendigimde yapmak istedigim herseyi yapardım mesela korkmadan Cape town daki en buyuk palezlerden atlamak parasutle artistik hareketler 220 ile duz bir duvara carpmak test surucusu gibi banka soymak ucak kacırmak :D hepsini yapardım :D

Konular
2,686
MFC Puanı
180
OLey ! Der Önce Doktorun Boynuna Sarılırdım :D Sonraaaaaa Eşe dosta Mesaj Atardım :D
Evde internet Başında Beklerdim :D

Konular
51
MFC Puanı
130
insan ruh sağlığını iyi tuttuğu sürece, devrim yapabilir tıpda. inanç meselesi.

Konular
2,660
MFC Puanı
930
Takdiri İLAHİ derim sadece. ne yazılmışsa O derim!

Konular
1,453
MFC Puanı
810
kesinlikle kesinlikle bana ayit olan herşeyi paraya çevirir. hiç abartmıyorum,direk son kuruşuma kadar hayvanlara bagışlarım. hayvan barınakları ve bu tarz yerlere.1 tane insanogluna 1 tl bile bırakmam.

başka ne yaparım. bir kere muzik kolik biri olarak kulagimdan muzigi hiç çıkarmam

hmm başka başka... bol bol resident evil oynarım

başka başka.. bol bol caprice classic`e binerim.

ve mutlaka yüklü bir paraya kıyar mersinde bir sokagı restore ettirip kendi adımı veririm.

ondan sonra ölüm vakti gelir geberir gidersin işte.
öLüm sadece bir başlangıçtır.

Herkez Cennete gitmek ister ama kimse öLmek istemez..

Konular
293
MFC Puanı
30
Ölüm tarihimi söleseydi, Hayatta en cok değer verdigim Anne'm ile doya doya birgün geçirirdim son kez yer içer gezerdik ana kız o bana cok sevdigim icli köftesinden yapardı babişimin paralarini yerdim son kez istedigim sekilde harcardım, Mevlanaya ziyarete giderdim dua ederdim ;) bu kadar :)

Konular
18
MFC Puanı
30
Sağol doktorya ben hiç ölmeyeceğim sanıyordum derim :D

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Doktorcum öLmek sorun DeqİLde keFen tarzım Değİl :$ :$