• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Doğal - Organik Sağlık ve Güzellik Bu Sitede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanitim1

Üyeliği durduruldu!
Konular
19
MFC Puanı
0
purneva-yeni-02-300x180.jpg

Bugün size yeni keşfettiğim harika bir site tanıtacağım. Purneva Doğal isimli site özelikle sağlık ve güzelliğini düşünenler için tasarlanmış harika bir online alışveriş sitesi.

Özellikle bitkisel çaylar a olan ilgim sayesinde tesadüfen buldum bu harika siteyi.

Siteyi keşfettikten sonra purneva.com resmen bağımlılık yaptı desem yeridir. Bu kadar uygun fiyatlara organik ve doğal ürünlere şahsen ben şuana kadar hiç rastlamadım. Cilt bakımı, saç bakımı, banyo ve vücut ürünleri, kişisel bakım, organik makyaj ürünleri, aromaterapi bitki yağları ve suları, anne ve bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, bitki çayları gibi birçok ürün kategorisinde binlerce organik ve tamamen doğal ürün bulunuyor.

Sağlık ve güzelliğini düşünen bayanlar içinde birbirinden harika ürünler bu sitede meraklılarını bekliyor. Doğal kozmetik ve organik saç boyası ürünleri yüzbinlerce bayan tarafından tavsiye edilmekte.

125 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti de veren purneva.com da avantajlar bitmek bilmiyor. İndirimdekiler kategorisini sürekli takip ederseniz, zaten uygun fiyatlı olan ürünleri neredeyse yarı fiyatına bulabiliyorsunuz.

Sitenin facebook sayfasını takip etmenizde de fayda var. Birkaç gün indirimde kalan ürünleri kaçırmamış olursunuz.
Buyurun bu da bu harika sitenin facebook adresi. http://www.fb.com/purneva

Kesinlikle sevdiklerinize, dostlarınıza tavsiye edebileceğiniz nitelikte bir site purneva.com

Hoşçakalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...