• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dj- S3rdar

Konular
710
MFC Puanı
1,720
Candır Benim S3rdarım, Kardeşlerin Hası :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Ah s3rdar vah serdar lüzumsuz ya .p

Şaka bir yana demek isterdim ancak bazen çok lüzumsuz gerçekten. :p
Nasıl başlasam bilemiyorum. 2013 başlarında benim onların forumuna üye olmamla başlamıştı arkadaşlığımız. Gece yarıları chatbox muhabbetleri, çalmadığı istek parçalarımızla sinir katsayımızı artırarak gönüllerde taht kurmayı başarmış bir lüzumsuzdur kendisi :) daha sonrasında forum aile forumunu açmakla karşılıklı konu çatışmalarına giriştiğimiz birbirimizle uğraştığımız benim için yeri başka olan bir arkadaştır. Üç beş ay konuşmasak bile yaz
maktan çekinmeyip hal hatır soran ikizlerin ve özellikle emirin fotolarını benimle paylaşan şahıstır. Emir elimizde büyüdü her halini biliyoruz artık tabi özelden gönderdiği ayrı fotolara dayanarak diyorum bunu :p ha foto paylaşımına gıcık olan tipler de var ben de onlardanım kızıyorum ona nazar değecek diye .s.s ama işte lüzumsuz olunca insan böle oluyo .p
Serdar mantıklı bir insandır genelde ama arada seni yönetime alıyorum kararlarıyla gelir karşıma en çok bu yüzden kavga ederiz adam inat anlamıyor psikolojimi .s.s
Yeri apayrıdır. Ayrıdır çünkü ona derdimi anlatırken saatlerce beni dinleme kapasitesine sahiptir. Her konuşmamızda bir gün karşılıklı otursak da öle konuşsak dediğim biridir kendi kendime. Çünkü dinlemekle kalmıyor insanı anlıyor da. Anlıyor ama hak vermiyor :p yaptığın saçmalıkları pat pat yüzüne söyleyip insanı gerçekle yüzleştirmeye meyilli sırf yarancam diye göklere çıkarmayan biri. Numarasını verip özelden ara diyecek kadar da değerlere saygılı. Benim gözlemlediğim kadarıyla sanalda karşılaşılabilecek nadir karakterlerden. Bazen lüzumsuz bazen deli dolu bazen atarlı. Ama her daim hayatımın bi köşesinde olmasını istediğim olanlara kayıtsız kalamayacak karakterde biri. O yüzden seviyorum bu çocuğu. Ha lüzumsuz ama olsun o da bizim bi insanımız ve iyi ki var :)