• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ÇİKOLATALI GOFRET Kısım 3 Gece yarısı özel:))

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
" BEN GAY NEREMİ "
kaldığımız yerden devam ediyorum arkadaşlar,hatunla mesajlaşmalar ilerledi artık soru soran ben değil o oldu kimsin nesin ne iş yaparsın gibi bir birinden türeyen sorular, bende de buluşmak için bitmek tükenmeyen laf sokmalarım,
ben:nasılsın
hatun: hiç iyi değilim boynum tutulmuş uyuyamıyorum ağrıdan
ben: geçmiş olsun, buluşup görüşme gibi bi durum olsaydı belki elimden birşey gelirdi
hatun: boş boş konuşma canım acıyor sen hala buluşma diyorsun bu halde nasıl geleyim
ben: halini düzelteyim o zaman buluşmak için sıkıntı kalmaz
hatun: sırıtma halimin düzelme gibi bi imkanı yok düzeltmeyi bırak ağrımı geçir yine gelirim
(buluşmak için bir şans daha haritacı genç yoğun kış şartlarında ne tutulmalar yaşadı bir boyun tutulmasına çare olamayacaksam mesleği bırakırım yanlız o heycanla hatuna mesajı öyle bir yazmışım ki içler acısı işte o msj)
ben: ben gay neremi
hatun: sen neysin neremimi???
(arkadaşlar durum içler acısı ben bile mesajı okuduğum da ne diyom la ben diye sızlanırken hatuna ben gay kremi yazacağıma okuduğunuz gibi ben gay neremi yazmışım allahım yardım et durumu toparlamam lazım, ben gay kreminin hammadesine kadar açıkladım sanki kremi bulan mucid benim )
ben: ben gay kremi yazacaktım yanlışlık oldu
hatun: hahaha senden bana zarar gelmez tamam buluşalım
(hatunun düşüncesine bak yerle bir olmuşum)
ben:bırak dalga geçmeyi krem yoksa eğer ütüyle havluyu ısıt boynuna bırak
hatun: bence sen buluşmayı unut gülmekten kanepeden düştüm ve boynum daha kötü oldu
(herşey bu kadar mı tersine gider imparator boşuna dememiş "bir kere insanın şansı gülecek" nerde bendeki o şans işte ortada ,hatunun boynunu düzelteyim derken daha beter yaptım asıl bela bundan sonra başlıyor, durumu ne ,nasıl oldu ,ne diyeyim, ne söyleyeyim derken... bir bölümün daha sonuna geldik arkadaşlar çıkmam lazım kendinize ,dilinize ne yazdığınıza dikkat edin.. :( ;)

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Yine yüreklerimizi dağladı .... :D

Konular
55
MFC Puanı
4,430
Bence değil kızı görmek evden dışarı çıkmamalı :D komedi
Şaşkın

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Devam...
Bakalım sonu nereye varacak.

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
Evet Birde Bunların Hepsini yazdıktan sonra bi araya toplamak Var.. ama işte.. Pek iLgi yok belki bundan sonra yazmam :)