• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ÇİKOLATALI GOFRET 2. KISIM

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
selamunaleyküm arkadaşlar hayırlı akşamlar olsun sofranızda bimin çikolatalıgofreti bulunsun:), çikolatalıgofretim yok diye üzülme, elimde gofretim var diye sevinme :)) kaldığım yerden devam ediyorum...bu arada hemen hemen tüm msjlaşmalar geceleyin.
hatun: ben tanımak istemiyorum, bi daha mağazama gelme ve numaramı sil mümkünse
ben: keşke herşey söylediğin kadar basit olsaydı, ne kendimi bu duruma düşürürdüm nede seni rahatsız ederdim. sıradan biri sıradan biri diye kendimi kandırmak istedim ama olmadı,hergün kendimi bimin kasa sırasında buldum.büroyu gidip açacağıma hergün bimin kapısını açar oldum terslemekte haklısın ben elimden geleni yaptıgıma inanıyorum kimseyi rahatsız etmeden sana ulaşabildiğim için, ne diye bilirimki şu halde olmam bile bir mucizeydi benim için.
(sonunada adımı soy adımı yazdım faceden bulsun diye düşünerekten :)) o geceyi sabah namazına kadar bekledim cevap atar ümidiyle ama namafi cvp yok msjlarıma numarayı aldıktan sonra mağazaya hiç girmedim gönül yine dayanamadı beyni bastırdı aşkın yoluna düşürdü mağazanın önüne yaklaştım ve son bi msj atayım dedim
ben: mağazaya girmemde bi sakınca varmı küçükhanım?
(kaç gündür cvp vermeyen şimdi mi cvp verecek derken lankk cvp yapıştı ardından)
hatun:sen kimsin ya ne halin varsa gör bi daha mesaj atmayı kes
(kız tersliyor ama benim yüzüm yine gülüyor neden msjma cvp geldi o durum bile beni mutlu ediyor)
ben:bu ne şidddet böyle, sakin ol neden kestirip atıyorsun
hatun: sen istenilmediğin bi konumda neden ısrar ediyorsun yazma bak bu kadar açık net
ben: sevdiğin,görüştüğün,beklediğin birimi var bileyim ki bende seni rahatsız etmeyeyim

"inan bir kalbin başaramayacağı birşey yoktur"

kaldığım yerden devam ediyorum arkadaşlar;
ben: sevdiğin,görüştüğün,beklediğin birimi var bileyim ki bende seni rahatsız etmeyeyim
hatun:hiç biri yok ama sen beni rahatsız etme
ben:tamam ben seni rahatsız etmeyeyim yanlız bi isteğim var
hatun:tövbe yarabbim ya küfür etcem şimdi hala istek diyo kimsin sende benden istek istiyorsun
ben:isteğim kim olduğumu öğrenmen zaten ne edersen et sendden gelen hersey başım gözüm üstüne, ne zaman ve nerde buluşuyoruz
hatun:ne kadar yüzsüz olduğunun farkındasın değil mi
ben:yüzsüz de sapık de ne dersen de küçük hanım, ulaşa bilmek için sana ben neleri göze almışım sen kalkmış ne diyorsun sana bu şekilde davrananda suç yerden yere vuracaksın ki kıymet bilesin böyle görmüşsün anlaşılan gözümde bi değerin olmasa bu kadar uğraşmazdım
hatun: yemin ederim yüzsüzün önde gidenisin sen
ben : ben önde gideniyim sende en önde bayrak tutanısın :)) ne zaman görüşüyoruz
(bu msjdan sonra kız yazmayı kesti hiçbir msj cvp vermedi aradan kaç gün geçti ses seda yok en azından mesajlarıma engelde yok hiç olmazsa okuduğunu biliyorum aradan bi kaç gün geçti seksenler dizisini izliyorum bölüm 56 hiç unutmuyorum şoray uzun(ahmet)in kıza söylediği bi söz var kız bunu hiç kayleye almıyor yaptıgı işlerden dolayı gülüp geçiyor şorayın ağzından çıkan sözleri aynen yazdım hatuna işte o cümle)
ben: inan bir kalbin başaramayacağı birşey yoktur...
(günlerdir cevap yok zaten mesajı yazdım telefonu kanepenin üstüne attım atmamla telefona lankkk mesaj geldi elim ayağım titriyor heycandan telefonun kilid kodunu yazamadım :))) gelen mesaj aynen şöyle
onur: orti gece 12-1 halısaha maçı var unutmadın demi öpüyorum seni maçta görüşürüz
ben: orti elimi ayağımı felç ettin yürüyecek halim yok
(kurban olduğum allah kaderime öyle aksiyon öyle adrenalin katmış ki genç yaşta alacak beni ortiye mesajı attım ardından telefona tekrardan cvp geldi açtım mesajı ama hatun yazmaz biliyorum yine ortidir gelen msj)
hatun: benim bi kalbim yok
(kilitlendim kaldım günlerdir mesaj atmayan hatun benim bi kalbim yok yazmış ve göz kırpmış elim ayağım bi anda düzeldi o an maça çıksam takıma gerek yok ,hatta benim takımda karşı tarafa geçsin rakibi yediye katlar dörtle çarparım o derece mutluyum hatuna cevabı yapıştırdım )
ben: ne varsa artık ben onla idare ederim olmadı organ nakli yaparız bende ki kalp sahibine ulaşmış olur :))
hatun: hiçbirşeyim yok! bırak peşimi aaa yeter
ben: senden birşey istemiyorum zaten bendekilere sahip çık yeter!
hatun:bana ünlemli konuşma!
ben: b'AŞK'a türlü cevap vermiyorsun
(başka kelimesini yazarken b'AŞK'a daki aşk ı keşfettim aşk insana neler öğrettiriyor :))
hatun: cevap vermiyorum zorlamı
ben: zorlamak isterdim ama öyle bi yetkim yok şuan ilerleyen zamanlarda inşallah!!!
hatun:ilerleyen zamanda yok aha durdurdum zamanı
ben: zaman durmuşken yarın çalışmazsın o zaman
hatun: yarın fulum ay pardonda sanane bende cevap veriyorum şuursuz gibi
(bundan sonra hatun ne yazsam cevap verir oldu tersliyor mersliyor ama cevap veriyor hiç olmazsa,verdiği cevaplara bakılırsa umutsuz ama yine ne yapıp edip konuyu buluşmaya getirdim)
ben:ne zaman buluşcaz bide net ortamında bulamadım seni
hatun:öyle her önüne gelen bulamaz beni
ben: bende öyle her önüme geleni hayatıma sokmam ne yapıp edip bulucam seni
hatun: bul ekle bi isteğini yapıcam
(öyle birşey için söz verdiki ne yapıp edip bulmam lazım kızla buluşucam kardeşim varmı ötesi )
ben:ne yapıp edip bulucam ( mesaj yazmayı yine kesti hatun işi öyle iyi biliyor ki tam yerinde msj yazmayı kesti nette arıyorum tarıyorum yok soy isminde kaç kişi varsa ekledim ama kıza ulaşmak imkansız akrabalarının hepsi ekli bi hatun yok yok yok bulamayacağımı anlayınca msj attım)
ben: sana netten ulaşmam imkansız b'AŞK'a birşey yapsam olur mu
hatun: üzgünüm
ben: yoksun ulaşılamıyorsun insanı çıldırtma.
( kayısı çağlası sevdiğini söylemişti buna kayısı çağlası fotosu attım bak yiyemedim sensiz diye)
hatun: sayfanımı takip ediyorum sanıyorsun bakmadım bile hala kim olduğunu bilmiyorum
ben: ne sayfası be msj olarak attım
( geçen bölümlerden hatırlayacak olursanız buna adımı soy adımı yazmıstım msj altına bizim uyanık tamda istediğimi yapmış faceden bana ulaşmış sayfamı incelemiş :D)
hatun: benimle be li meli konuşma çarparım.
(mesajlaşmalar devam etti arada tersliyor bazen yumuşuyor ne olduğunu anlamadım ama muhabbet biraz olsun ilerledi facesi dışardan aramaya kapalıymıs bunu da itiraf etti. zorda olsa buluşmak için b'AŞK'a birşeyler bulup ikna etmem lazım. arkadaşlar bugünlük de bu kadar yaza bildim kızmayın lütfen diger kısımlarda tekrardan görüşmek üzere Allaha emanet olun.)

Konular
55
MFC Puanı
4,430
Fenamen bu anlattığın zatı muhterem kim tebrik etmek lazım baya azimliymiş ;)

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Haydaaa yine mi yarım biteydi iyiydi. Emeğine sağlık devamı ne zaman?

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
daha kısım cokk :) Merak etmeyinn :) hepsini paylaşacam Ama isterseniz.. :(

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
Devamı yarın artık Hergün biraz biraz :)

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Ben bu kadar yazı okuyacak insan değildim :D Yenge baya zor Allah sabır versin:D

Konular
295
MFC Puanı
13,190
be li me li konuşma bana çarparım ! kısmında kahkaha attım ya süper di:) sıra 3 te :D

Konular
295
MFC Puanı
13,190
yok valla birebir aynı diyebilirim o yüzden çok gerçekçi geldiği için hikaye okutuyor kendini :)