• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ChatORG Sohbet ProgramıV1 Hizmetinizdedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
14
MFC Puanı
10
ChatORG Sohbet ProgramV1 web browserlerinizi kullanmadan sesli ve kameralı sohbet etmek üzere tasarlanmıştır.

Program kullanıcılara web browseri yormadan Chat.ORG kameralı ve sesli sohbet hem güvenli hemde en kaliteli görüntülü sohbet imkanını sunmaktadır.

Program özellikleri : Benzersiz ara yüzü ile daha ilk bakışta sizi etkileyecek tema ile; Yazı fontunuzu ve görünümü dilediğiniz gibi ayarlayacağınız, duygularınızı daha iyi ifade edecek smileyler ve hareketli mesajlarla keyif alacağınız bir sohbetin yanında youtube videolarını, resim ve ses dosyalarını hiç bir upload sitesine ihtiyaç duymadan direk paylaşabileceğiniz bunların yanında Facebook, Twitter, Yahoo, Msn, GTalk, LinkEdin gibi bir çok sosyal ağ ile hesabınızı entegre ederek; Facebook arkadaşlarınız ile aynı pencere de mesajlaşabilir, Twitter'da anlık Twit atabilir ve Yahoo, msn gibi diğer bir çok sosyal ağlarda arkadaşlarınızı bulunduğunuz ortam hakkında bilgilendirebilir ve davet edebilirsiniz. Güçlü java sohbet yönetimi, sosyal ağ bağlantıları, kameralı ve sesli sohbet, video konferans, mobil sohbet hizmeti, sanal hediye ve dövizler gibi bir çok alanda hizmet veren sitemizde sponsorluk, ortaklık ve alternatif bir çok reklam çözümleri ile kazançlı yatırımlar elde edebilirsiniz.

Programın dağıtım ve geliştirme hakları Chat.ORG'ye aittir.
Chat.ORG harici bir siteden indirilen programdan sitemiz sorumlu değildir.
Program yapımcısı : ChatMan ®
Program boyutu : 341 KB
Program download adresi : http://chat.org/tr/program/indir.php
Sohbet web girişi : Sohbet - Görüntülü ve Sesli Sohbet Odaları
Facebook Uygulaması : Chat.ORG Facebook Uygulaması

Program ön izlemeleri :
t1.png
t2.png
t3.png

Hoş sohbetler :kahve:

KazeeW

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Web üzerinden sohbet pencereleri için mükemmel bir yenilik olarak görüyorum ve Chat.ORG Yönetim olarak kullanıcıları sürekli yeniliklerle tanıştırmak için elimizden geleni yapacağımızın bir garantisi olarak görülmesini temenni ediyorum.

Konular
1
MFC Puanı
0
Ben böyle bişeye sanırım ilk tanık oldum, güzel farklı bir platform. Emeği geçen herkese teşekkürler.

ShinSy

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Çok hoş bir payLaşım başarıLarının devamını diLerim. Fırat kardeş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...