• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ჩaძεო & მzɾმ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
518
MFC Puanı
0
Kelebegim bilmiyorum ne yapmaya calisiyorlar yada goze carpmak dikkat cekmek icin mi oyle davraniyolar yada hic olmadi egolari yuksek olan insan(lar).

Konular
461
MFC Puanı
40
Goze carpmak icin birseyler yapmaya calisan insanlar egolari dusuk insanlardir zaten. Sen aldiris etme bitanem ya ? Aklinda kaldiysa kesinlikle onemsedigin birisidir bu bunu yapan bu demek olur yani kuzum benimmm .

Konular
461
MFC Puanı
40
tumblr_lot7dhCdXn1qd719wo1_500.jpg

Ah bu sarkilar...
Seni adam etti ,benide deli :)

Konular
461
MFC Puanı
40
Badiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Azra sana napmisss gell gellllllllllllllll eheheh :)

Konular
461
MFC Puanı
40
Azra'mm gunaydin kuzucummm evdeyim bugun disari cikicam ama arkadaslarla eger cikmazsam seninleyim kiiiiiiiiiiii :*

Konular
518
MFC Puanı
0
gunaydin benim nur yuzlum gunaydin benim guler yuzlum hosgeldin sefalar getirdinnn :) haber verirsin bana eger gideceksen gitmessen benimlesin birakmam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...