• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bugün Seçim Olsa Kime Verirsin ?

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Efendi gibi tartışma yaratmadan cevaplayın. Ama sakın ola ki bir başka üyeyi kızdıracak şeyler söylemeyin. Sonuçta demokratik bi ülkedeyiz herkes özgür bazı sınırlarda... Biri bişi dersede cevap vermeyin. Sussss, indir elini. Molotoflamıyım evini... Her neyse...

Bugün seçim olsa, vermem nan ne vercem. Giderim alcatraz yazar cıkarım. şimdi onlar düşünsün

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Şimdi siyaset konusu akarsu gibidir,hangi taşı nereye götürdüğü hiç bir zaman anlaşılmaz.

Günümüzde siyaset sadece yazıda kalıyor,yalandan ibaret olan birşey için oy vereceğimi sanmıyorum görüşüme gelince. .

Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Askerleriyiz. .

• Beğen
Tepkiler: Min

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Hiç oy kullanmadım daha bu yaşıma geldim :eek:

Belki yine kullanmam kim bilir nasip kısmet bu işler. Olmadı 'alcatrazında lost olayım' yazar çıkarım ben de :honk:

siyaset delisi

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
son yapılan seçim anketi çalışmalarına göre Ak Parti halen önde görünüyor. ancak yerel seçimlerde ufak da olsa bir oy kaybı yaşayacağı belli. Bir diğer konu da yerel seçim anketleri konusundaki algılanış biçimindeki yanlış. şöyle belirtelim daha doğrusu. son yerel seçimlerde ak parti %38 oy almıştı. genel seçimlerde ise %49. biz bu kaynaklardan yola çıkarak yerel seçimleri referans alırsak ak parti başarılı görünür, ancak genel seçimleri baz alırsa başarısız olarak görülür.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Eğer kuşlanırsam çalıştığım hastanenin sahibine vercem :honk:

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
Siyasi görüş olarak Atatürkçü'yüm. Yalnız Atatürk'ün partisi CHP'nin mevcut genel başkanından memnun değilim. O genel başkanlığı bırakana kadar CHP'ye oy vermeyeceğim. Mecburen MHP'ye oy vereceğim.

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Düşüncene saygım var kişilere göre siyası tercih edilmez hocam sosyal adaletin hukukun üstünlüğünü ve Atatürk devrimlerine en ihtiyaç olduğumuz zamandayız..1 kasım seçimleri Cumhuriyetin var olma seçimi.özgürlükten yana hakça bölüşen halkın sesi olan Partiyi Tercih ederim..

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
Düşüncene saygım var kişilere göre siyası tercih edilmez hocam sosyal adaletin hukukun üstünlüğünü ve Atatürk devrimlerine en ihtiyaç olduğumuz zamandayız..1 kasım seçimleri Cumhuriyetin var olma seçimi.özgürlükten yana hakça bölüşen halkın sesi olan Partiyi Tercih ederim..
Kılıçdaroğlu'nun CHP'si Yeni CHP... Yeniye alerjim var.

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Hocam Gel bu sefer CHP OY KULLAN DERİM.. kazanan biz olacağız halk olacak bu düzene son verelim milletce.bugün birlik günü birleşme günü başak şansımız kalmadı..GÜÇLÜ OLANI TERCİH EDELİM..ODA Şu ANDA CHP.diyelim.. @Almora...

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
Hocam Gel bu sefer CHP OY KULLAN DERİM.. kazanan biz olacağız halk olacak bu düzene son verelim milletce.bugün birlik günü birleşme günü başak şansımız kalmadı..GÜÇLÜ OLANI TERCİH EDELİM..ODA Şu ANDA CHP.diyelim.. @Almora...
Kılıçdaroğlu'nu yollayın ben arkanızdan geliyorum.

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
Aslında bu konu anketli açılsa güzel olurdu.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Geçen seçimde verdiğim partiye. Bişey değişeceğinden değil de maksat muhalefet olsun işte :honk: