• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Buğulu cama ne yazarsınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
Buğulu cama ne yazarsınız veya çizersiniz?

Ben adımı yazarım :)

Konular
5,573
MFC Puanı
40
heartlg0.jpg

Genelde bunu yaparim :)

T

Tosi

Siz hiç Buğulu Camlara Seni Seviyorum Yazıp Harflerin Arasından Dışarıyı Seyrederek Kar Tanelerine Sevdiğinizin Hayallerini Süslettiniz mi..?

Konular
335
MFC Puanı
0
genelde ismimi yazarım.Biraz megalomanlık var sanırım ^o) :D

Konular
44
MFC Puanı
70
bilinçsizce karalarım.ruh halim karışık ondan olsa gerek.

T

tatlibela

arkadaşım ayışığı aynen valla biraz karalar snra durduramam kendimi komple bezle silerim:)arkası gelir diğer buğulu camlara geçerim o da yetmez komşuların camlara giderim:):)

M

MySeLf

Her doğumunun bu ilk gününde güneşin sıcak yüzü bedeninde, gecenin sahipsiz güzelliği ruhunda olsun..

M

MySeLf

Sen olduğun için mutluyum. Sen olduğum için de.
İstersen ben olma. Hiç benim olma.
Ama bırakma beni ne olur?
Beni, bana bırakma

M

MySeLf

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle

M

MySeLf

Özlüyorum seni. Gücüm yetmiyor unutmaya Hasret dolu sevgi dolu simsicak düslerimi

T

tatlibela

hep yazasım gelir beni şimdi ara diye ama zaten aramıştır:)bide kızdıgım zaman gıcık şey yazarım:)...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...