• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Black Mirror !

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Serinin en kötü sezonuydu benim için.

Black Mirror diğer bir çok diziden farklı olarak hepimizin gönlünde taht kurmuştu.

Teknolojinin insan ile savaşını o derece akıcı sunuyordu ki hemen hemen her bölüm sonu kendinizi sorguluyordunuz. Bu açıdan benim için yeri gerçekten ayrıdır.

Lakin 6. Sezon ilk bölümü dışında (o da oldukça yüzeyseldi)artık konular ve bağımsızlıkları değişti. Kendine özgü onlarca bölümden sonra değinilen konuların kayması ben ne izliyorum ki hissi uyandırıyor.

Hikayeler de bir bütünlük ne yazık ki yok. Bir bölüm dışında aşırı tahmin edilir buldum açıkçası. Bu da ister istemez sizi diziden kopartıyor. Tek dileğim devam edilecekse eski günlerine geri dönmesi. Çünkü 6.sezon bu dizeye ait değil.

Sanki alternatif bir dünyada içine biraz gerilim, fantastik ve korku öğeleri katalım denmiş gibi.. çok uzak çok sarsıcı.. tam bir hayal kırıklığı.

9DAA6D75-D511-4626-82EF-E79F86CCB924.jpeg

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
3. bölüm güzeldi sanki uzayı konu alan ?

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
İzleme izleme kalsın öyle 😂