• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bir Kaybedişin Öyküsü

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
mardin-cezaevi-nde-isyan_normal_222403.jpg

Yarım kaLmış Bir Sevdanın Ardından,YaraLarıma Bir Parça Zaman Sürüp Bir Umut beLki Eskisi Gibi oLuruz Diye Avuttum Kendimi...Seneler Geçti Ne YaraLar Kabuk baqLadı Ne de Giden Geri geLdi... Şimdi Oturmuş Bir Kenara İzliyorum Gidişini...
Canım Öyle Acıyor Bir biLsen...
Anlam veremiyorum Böyle severken Nasıl olduda Bu hale geLdik.. Sen Şimdi Bir Başkasına Yar oLmuşken Ben eLim koLum bağLı İzliyorum sadece...Bir Rüya oLsa SöyLediklerin.. Ya da Çıkıp geLsen Desen ki Seni Kızdırmak İçin Yaptım Herşeyi...
Beni Yine İnandırsan... Ben Yine Bayram HarçLığı aLmış Bir Çocuk Gibi Sevinsem.. Seni Seviyorum deLi Diye Haykırsam....

Artık Çok GeÇ BiLiyorum...Sen Gittinn.. İttin UçurumLara beni.. Yan Derdine Dedinn..
Hayatımı Siktin, Gittin Ve Ben Bittim..
Şairin de Dediği Gibi.... Gidersen Cinayet Derler kaLırsan katiL... Sen İkisine Eş Değersin Sevdiğim... Hani Derler Ya Her KatiL Cinayet Mahline En Az Bir Kere Döner... bekLiyorum.. Bıraktığın Yerde Bıraktığın Gibiyim...

Konular
10
MFC Puanı
10
Harika Yazı Olmus Eline Koluna Sağlık Uzun Yazı okumaktan sıkılan biriyim severek okudum :)