• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bestami

Konular
10
MFC Puanı
10
Bende kendimi soriim, bakalım ne diyor meraklandım iyice :D

Konular
10
MFC Puanı
10
Nickim ve aynı zamanda gerçek adımın anlamı sana şöyle acıklayabilirim
Bu ismin bana koyulma süresi çok zor bir dönemde benim dünyaya gelmemle başlıyor.Herkes bana soruyor senın nasıl bir ismin var diye çoğu kişi garipsiyor kimisi güler kimisi dalga geçer :) bizim bölgede yaşayan ve burada vefat eden Beyazid-i Bestami hazretlerinin ismini almış bulunuyorum.
Kimi yerde bistami kimi yerde beyazid kimi yerdede şuanda kullandıgım gibi söylenir, geçmişi merak edip araştıran olmuşsa mutlaka rastlamıştır bu evliyamıza,
ismin anlamını sormustun çok iyi bir evliya'nın ismidir kabri şuanda kırıkhan girişinde bulunan tepedeki camii içindedir , diyeceklerim bu kadar :)

Konular
10
MFC Puanı
10
Teşekkür ederim gözlerinize, ayrıca ben sohbetten bıkmış birisiyim o yüzden sohbet alışkanlığımı bıraktım bunun yanısıra bir çok alışkanlığımı bıraktım ama bu irc'i bir türlü bırakamadım, insallah yakında buda olucak.
Öylece boş boş takılırım giderim..

Konular
772
MFC Puanı
530
eskiden beri tanıdığım , gözümün önünde büyüyen :) meşhur KoSoVaLi :) iyiniyetli ve saygısını hiç bir zaman elinden bırakmadı. bundan sonrada bırakmamasını temenni ederim.
Mynetten gelen arkadaşlığımzın tekrardan başka bir platformada karışlaşmamız güzel bir tesadüf oldu.
Şimdilerde Radyoda Dj:) güzel yayınları için, arkadaşlığı için teşekkür ederim. :)

Konular
296
MFC Puanı
10,100
@Mahser tam anlamıyla uyuz,gıcık,itici bir insann :p

Tabi ki işin şakası :) Çokkkk cana yakın,süper dj,kalbi çok temiz,efendi,saygılı,kalp kırmayan bi arkadaşım:)
Ayrıca çok mütevazi,yerinde konuşan,laubali olmayan,doğal biri :)
Severek takip ediyorum:)

Konular
10
MFC Puanı
10
eskiden beri tanıdığım , gözümün önünde büyüyen :) meşhur KoSoVaLi :) iyiniyetli ve saygısını hiç bir zaman elinden bırakmadı. bundan sonrada bırakmamasını temenni ederim.
Mynetten gelen arkadaşlığımzın tekrardan başka bir platformada karışlaşmamız güzel bir tesadüf oldu.
Şimdilerde Radyoda Dj:) güzel yayınları için, arkadaşlığı için teşekkür ederim. :)

Sağol , asıl ben tesekkür ederim güzel arkadaşlıgından dolayı :) Cevap vermek biraz uzun oldu ama 2 yıl sonra cevap veriyorum :D neyse zamana degıl sonuca bakalım haydi görüşürük :f31:

Konular
10
MFC Puanı
10
@Mahser tam anlamıyla uyuz,gıcık,itici bir insann :p

Tabi ki işin şakası :) Çokkkk cana yakın,süper dj,kalbi çok temiz,efendi,saygılı,kalp kırmayan bi arkadaşım:)
Ayrıca çok mütevazi,yerinde konuşan,laubali olmayan,doğal biri :)
Severek takip ediyorum:)

çok az tanıyorsun teşekkür ederim NaZzZ güzel düşüncelerin için, kişi davranışlarından belli eder kendisini.. arada bir yayınlara bekleriz,saygılar :f37:

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Böyle bi konu mu varmış :p Mahser nağm-ı diğer

Bestami cim canım benim. Buralarda en güveneceğim, en adam gibi adam, en saygılı, en kafa, en lafı sözü bir, en enlerin adamıdır. Bazı sebeplerden ötürü görüşemesek de şuan arasam aynı samimiyetle konuşacağını biliyorum.
Kaba ve inatçı gibi görünse de pamuk gibi bi yüreği var girmesini bilene ;) Seviliyorsun Arkadaşım.

~Bu arada hala bana adres yollamadın -.-

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Böyle bi konu mu varmış :p
Mahser nağm-ı diğer

Bestami cim canım benim. Buralarda en güveneceğim, en adam gibi adam, en saygılı, en kafa, en lafı sözü bir, en enlerin adamıdır. Bazı sebeplerden ötürü görüşemesek de şuan arasam aynı samimiyetle konuşacağını biliyorum.
Kaba ve inatçı gibi görünse de pamuk gibi bi yüreği var girmesini bilene ;) Seviliyorsun Arkadaşım.

Konular
10
MFC Puanı
10
Böyle bi konu mu varmış :p
Mahser nağm-ı diğer

BuKa Büşra :)))

Saygı sevgi her zaman karşılıklıdır benim için, güven konusunda güvenini kazanabilmişsem güzel.
Valla görüşmesekde olur diyemiyecem ama sorun yok biliyorsun pek umursamam :f31: Kaba değilim ben ya bakma öyle göründüğüme maksat çok insan tanımamak :D :D

Adres işinide es geç gerek yok, eyvallah sende seviliyorsun görüşmek üzere..bay