• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Beşiktaş Günün bomba transfer haberleri (28 Haziran 2014)

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
fft20_mf4519724.Jpeg

Günün bomba transfer haberleri (28 Haziran 2014)

Kostas Mitroglou adım adım Beşiktaş'a
Beşiktaş yönetimi Kostas Mitroglou için çaba sarf ederken, Fulham teknik direktörü Felix Magath, öğrencisinin transferi için konuştu. “Her oyuncunun alıcısı vardır. Teklifleri değerlendiririz” diyerek mesaj gönderdi
Hu­go Al­me­ida ile söz­leş­me ye­ni­le­me­yen Be­şik­taş, for­vet ara­yış­la­rın­da lis­te­si­nin ba­şı­na Yu­nan gol­cü Kos­tas Mit­rog­lo­u’nu koydu.Si­yah-Be­yaz­lı yö­ne­ti­ci­ler, trans­fer için yo­ğun me­sa­i har­car­ken, İn­gil­te­re'nin Ful­ham ta­kı­mın­da for­ma gi­yen tec­rü­be­li gol­cü için ta­kı­mın Al­man tek­nik di­rek­tö­rü Fe­lix Ma­gath önem­li bir ipu­cu ver­di.
Al­man ça­lış­tı­rı­cı, "Trans­fer­de ku­lüp yet­ki­li­le­ri ka­rar ve­rir ama bi­ze da­nı­şı­lır­sa el­bet­te fik­ri­mi­zi söy­le­riz. Her oyun­cu­nun alı­cı­sı var­dır. Mitroglou için teklif gelirse otururuz ve bu tek­lif­le­ri de­ğer­len­di­ri­riz" ifadelerini kullandı.
Magath’ın planlarında yer almıyor
Magath’ın tek­lif­le­ri de­ğer­len­di­re­cek­le­ri­ni açık­ça be­lirt­me­si Be­şik­taş ka­na­dın­da se­vinç oluş­tur­du. Mit­rog­lo­u geç­ti­ği­miz se­zo­nun dev­re ara­sın­da 14 mil­yon eu­ro bon­ser­vis­le Oly­mpi­akos’tan Fulham’a trans­fer olmuştu.
An­cak Ful­ham’ın ikin­ci li­ge düş­me­si ve Ma­gath’ın gö­re­ve gel­me­si iş­le­ri de­ğiş­tir­di. Bü­yük bir ya­pı­lan­ma­ya git­me­ye ha­zır­la­nan ve Ma­gath’ın oyun plan­la­rın­da yer al­ma­yan gol­cü için Ful­ham, trans­fer üc­re­tiy­le il­gi­li bek­len­ti­si­ni 3-4 mil­yon eu­ro ara­lı­ğı­na indirdi.
Be­şik­taş'ın Şam­pi­yon­lar Li­gi'nde yer al­ma ih­ti­ma­li ve bü­yük ta­kım­lar­dan bir ta­ne­si ol­ma­sı ne­de­niy­le Mit­rog­lo­u’nun da trans­fe­re sı­cak bak­tı­ğı öğ­re­nil­di.Ay­rı­ca ül­ke­si Yu­na­nis­tan ile Tür­ki­ye’nin ya­kın­lı­ğı, kül­tü­rel et­ki­le­şim gibi detaylar da süreçte önemli rol oynuyor.
(Bugün)

Konular
1,909
MFC Puanı
110
gunun-bomba-transfer-haberleri-28-haziran-2014--4519754.Jpeg

Günün bomba transfer haberleri (28 Haziran 2014)

Beşiktaş, Gökhan Töre'yi 1 yıl daha kiralayacak
Yönetime, "Beşiktaş'tan başka takımda oynamam. Bunu Ruslar'a da söyledim. Beni alın" diyen Töre için pazartesi yönetik ve menajer Ahmet bulut Kazan'a gidiyor. Formül 7.5 milyondan indirim olmazsa 1 yıl daha kiralama.
BEŞİKTAŞ'TA Gökhan Töre krizi tatlıya bağlanıyor. Slaven Bilic'in ısrarla istediği Milli futbolcunun Kartal olmasına artık sayılı günler var. Dün, yöneticilerle ile telefonla bir görüşme yapan Gökhan, "Beni alın. Beşiktaş'tan başka takımda oynamam. Bunu Kazan yöneticilerine de söyledim." dedi. Yönetim pazartesi Rusya'ya gidip en kötü ihtimalle evini bile boşaltmayan Töre'yi kiralayacak.
HAFTAYA 4 TRANSFER
Töre için yönetim pazartesi günü Rusya çıkartması yapacak. Erdal Torunoğulları, menajer Ahmet Bulut'u da alıp Gökhan Töre için Rubin Kazan ile görüşecek. Kazan kaldıran Töre için Rus kulübünden indirim istenecek. 7.5 milyon euro da direten Ruslar ya 4-5 milyon civarına çekilecek ya da geçen sezon olduğu gibi Gökhan Töre kiralanacak. Ardından Töre Almanya kampına gönderilecek. Fikret Orman ayrıca Töre'nin yanısıra Mitroglou, Lanzini ve Moledo transferlerinin bitmesi için de bir hafta süre verdi.
(Akşam)