• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Benden...

HmSs

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
20
Bir evimiz olucaktı İçinde ise benı delirten cocuklarımız Sonra mı Yaşlanıcaktık beraber . Birbirimize Bakıcaktık ..
Kahvaltılar hazırlayıp sabah bir öpücükle Ben Uyandırcaktım Onu .
Akşam bebeğimizi uyutup geldim demsini Bekleyecektim sabırsızlıkla . Daha sonramı ? Söylediyi tek yalan olucaktı bana- Oğlumuz Onu Üzdüğü Halde yapmadı babası diyecekti Bana .
Anlatabiliyor muyum ?
Sonra Sonrası yok işte Kabusa döndü herşey .. Hayatım Alt üst oldu.
Anlamış değilim . Öyle İşte neyse....
Al Hayallerim Hepsi Senın Olsun doya doya yaşa .
Neyse Sağda İneyim ben Hayal tuttu Beni İyi değilim ...

HmSs

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
20
YaLansız DoLansız O günLeri özLedik. Aşkn , Sevginin oLduğu , ALdatmanın OLmadığı O GünLeri ÖzLedik. Yiyismenin , Sevismenin , Severken haS..tir GitmeLerin OLmadığı O yıLLarı ÖzLedik. GeLin Arabasının Peşinden Koşup Zarfın Içinden Çıkan 1 Lirayı ÖzLedik. BakkaLdan Sakız ÇaLdığımızı ßiLdigi haLde Ses Cikartmayan ßakkaL Amcayı özLedik. Topumuzu Kesen Ihtiyarıda ÖzLedik...