• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Belhanda: İnşallah Fenerli olacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
146
MFC Puanı
520
Belhanda: İnşallah Fenerli olacağım

Fenerbahçe'nin aşkı Belhanda, Fas Milli Takım kampından mesaj yolladı: Fenerbahçe'yi istediğimi yöneticilerime söyledim. Kulüplerin anlaşmasını bekliyorum ve inşallah yakın zamanda bu gerçekleşecek.

wol_error.gif
Resimi Orjinal Boyutta Görüntülemek İçin Tıklayın
fft104mm2075340.jpg
Sarı-Lacivertli yönetimin transfer listesinde 1 numarada bulunan Belhanda, müjdeyi çok uzaklardan, Güney Afrika’dan verdi. Afrika Uluslar Kupası’na katılacak olan Fas Milli Takımı’nın kampında bulunan 22 yaşındaki yıldız, kendisini görmeye gelen taraftarlar aracılığı ile Fenerbahçe’ye mesajını gönderdi. Gurbetçilerimizin ilgisinden çok memnun kalan ve “Beni nasıl bir tutkunun beklediğini şimdiden anladım” yorumları yapan Belhanda, hiçbir imza ve fotoğraf teklifini de kırmadı.

‘Haber bekliyorum’

“Benim oynamak istediğim kulüp Fenerbahçe” diyen Faslı orta saha, “Bunu kulübüm Montpellier’nin yöneticilerine de söyledim. Artık kulüplerin anlaşmasını bekliyorum. İnşallah en yakın zamanda Fenerbahçe’li olacağım” diyerek bir anlamda Fransa defterini kapattığını gözler önüne serdi. Oyuncunun bu kararlı tavrının devam etmesi halinde Montpellier’nin de Fenerbahçe’nin yaptığı teklifi kabul etmesi ve bu işin 19 Ocak’ta başlayacak Afrika Kupası’ndan önce bitmesi öngörülüyor. Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe Belhanda’yı ikna etmiş, Fransızlar 10 milyon Euro artı bir sonraki satıştan yüzde 35 pay talep edince iş askıya alınmıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...