• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Atalay Demirci'nin yüzüne tüküren Beyaz TV muhabiri işten mi kovuldu?

Konular
464
MFC Puanı
12,110
Önceki gün Atalay Demirci ile röportaj esnasında sinirlenip konuşmayı yarıda keserek Demirci'nin yüzüne doğru tüküren muhabir Levent Kelleci'nin işten kovulduğu yönünde iddialar vardı. O muhabir olayın ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

«Önceki Haber
PaylaşTweetlePaylaşGönderYorumla
Önceki gün Atalay Demirci ile röportaj esnasında sinirlenip konuşmayı yarıda keserek Demirci'nin yüzüne doğru tüküren muhabir Levent Kelleci'nin işten kovulduğu yönünde iddialar vardı. O muhabir olayın ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Son güncelleme: 04 Ağustos 2016 11:12

Muhabir röportajı yarıda keserek Atalay Demirci'ye şu sözleri söylemişti:

'Muhabirlik yapmak çok zordur. Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Orada o kadar adam öldü. Çıktınız Kızılay meydanında konuştunuz. Arkasından Enes Kanter'le konuştunuz. Kurban olurum ona gibi ifadeler konuştunuz. Bence, siz de onların köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Onlarca insan öldü, 'Kurban olurum' diyebildiniz. Yazıklar olsun diyorum' dedi.Kelleci konuşmasının ardından Demirci'nin yüzüne tükürerek bulunduğu yerden ayrıldı.
-
Olayların ardından sosyal medyada o muhabirin işten çıkarıldığı konuşulmuştu. Kelleci sosyal medya hesabından paylaşım yaparak iddiaları yalanladı:
'Beyaz TV tarafından isime son verildiği haberleri sosyal medyada dolaşmaktadır bu tip haberler gerçeği yansıtmamaktadır lütfen itibar etmeyiniz görevimin basindayim.'

mynet

Oldy

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Her ikisinde de bi şey var bence

mum

Özel Üye
Konular
2,214
MFC Puanı
1,030
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, Atalay'ın örgütle bi bağlantısı varmış ki, bu olaylarla gündeme geldi. Fakat muhabirin yaptığının reklam için olduğunu düşünüyorum. Nasıl dikkat çekeceklerini şaşırmışlar.

Konular
464
MFC Puanı
12,110
olaylara bu acılardan bakarsak c.başkanında örgütle bağlantısı vardır..
yıllardır aynı şekilde yan yana durdular..bugün bir intikam alma duygusu var insanlarda.. geçmişte bir çoğu cemaatle yan yana durdular.. şimdi ise kendilerini kenara koyup diğerlerinden hesap soruyorlar.. atalay ın geçmişte cemaatin yanına gittiği doğrudur.. ancak paylaşımlarında cemaate yönelik lafları var.. her gülenle resim cekileni eleştirceksek.. o zaman hükümet-yargı-ordu-siyaset-basın ve diğer kurumlardaki insanlarda eleştirilmeli onlara da tükürülmelidir.

mum

Özel Üye
Konular
2,214
MFC Puanı
1,030
olaylara bu acılardan bakarsak c.başkanında örgütle bağlantısı vardır..
yıllardır aynı şekilde yan yana durdular..bugün bir intikam alma duygusu var insanlarda.. geçmişte bir çoğu cemaatle yan yana durdular.. şimdi ise kendilerini kenara koyup diğerlerinden hesap soruyorlar.. atalay ın geçmişte cemaatin yanına gittiği doğrudur.. ancak paylaşımlarında cemaate yönelik lafları var.. her gülenle resim cekileni eleştirceksek.. o zaman hükümet-yargı-ordu-siyaset-basın ve diğer kurumlardaki insanlarda eleştirilmeli onlara da tükürülmelidir.

Dediği gibi, reklam için olduğunu düşünüyorum ben. Sadece dikkat çekmek için. Cumhurbaşkanının yüzüne tüküremez mesela, Atalay kolay lokma seçildi sanırım bunlar için. :)

Konular
464
MFC Puanı
12,110
tabiki öyle şuan kraldan cok kralcılık yapılıyor.. şuan ki dönem bana 2007-2013 döneminde orduya yapılanla aynı gibi geliyor.. şuan birisi aksini söylemeye calışsa vay fetöcü vay darbeci diyorlar.. 2007 de ben bunları anlatırken sen darbeci misin sen hain misin diye laf atıyorlardı..

bir sürec avı yaşatılıyor..şuan yakalananların içinde cok masum insanlar da var..bugün kandırıldık diyor bir cok siyasetci hükümet görevlisi şu bu yırtıyor.. aynı lafı yakalanan asker diyor dikkate alınmıyor.. akademisyen diyor dikkate alınmıyor.. eylem yapmıyorsa suça iştirak etmemişse bir sorun yoktur.. ancak ben 2007 den sonraki yaşananlarda iş birliği yapılan herkesin yargılanmasını istiyorum..kandırıldık diye lafla kurtulamaz kimse.. kac asker intihar etti o dönemde.. olayı cemaate yıkıp siyasi ayağını görmezden mi gelicez?

şuan 100 bin den fazla kişi cıkartılıyor bu sayı 150 bini bulucak.. cemaat o dönemde tüm kurumda etkindi bir cogu kendi rızasıyla yapmadı..ama siyasetciler biliyordu ses cıkartmadı.. en basiti kaset olayı..
cemaat yaptı diyorlar tamam doğru..peki meydanlarda bunlar özel değil genel genel diye bağırıp secim malzemesi yapana birşey yapılmıcak mı?

bu örneklemeler uzar gider.. o yüzden iki tarafta kirli iki tarafta suca iştirak etmiştir..yargılanıcaksa iki taraf yargılanmalıdır.. öyle bir iki gariban bulup yüzüne tükürmekle bağırmakla cağırmakla mesele cözülmez