• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Astrolojiye İnanırmısınız ?

Konular
198
MFC Puanı
100
Burclara İnanırmısınız ?
Burclara Göre Hareket edermisiniz ?
Bu Konuda Takıntınız var mı_?
Astroloji Faydalımıdır ?
Geleceğinizi Burclara Göre değerlendirirmisiniz ?

Gibi Gibi.
Çatır Çatır Polemik.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
~ ya mesela yay ßurcuyum ßen , yani ßahsi geçen hiçßir özelliğini ta$ıdığımı düşünmüyorum.. Ne ßilim çok özgür ßir ruh vs. , seyahati sever felan ßense aksine evcimen ßir insanımdır biLemedim inanmıyorum demekte kaßalık olur ßu olguyu meslek edinmiş insanlar var astrologlar vs..

İllaki ßir düzen vardır ßir işleyiş vardır güne$in ayın hareketi iLLakii .. ama ßilmiyorum ßenim ayım yıldızıma pek uymuyor heralde :p

Konular
772
MFC Puanı
530
Burçların insanlar üzerindeki özelliklerine inanıyorum. yani birebir hepsi olmasa da o burcun bir çok özelliğini taşır insan.
Mesela ben başak burcuyum , titiz , düzenli olmaları en ana özellği ki gercekten düzen manyağıyım :D ofis resminden belkı hatırlarsınıuz:D
Kararsızdırlar o da zirvede bende :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
kesinlikle inanırım.

şahsen klasik koç burcuyum ancak yükselenim yengeç içimde bitmeyen iç savaşın kaynağının bu olduğuna inanıyorum. ayrıca su grubuyla anlaşamıyorum. yani ateş su söndürüyor normal karşılıyorum. bile bile lades oluyorum olmaz bunla diyorum ama yine de zorlatıyorum. sonuç yine haklı çıkıyorum bknz: balık burcu .s.s

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
İnanıyorum ama bunu saplantı haline getirenlere anlam veremiyorum :)

Ros

Konular
12
MFC Puanı
4,580
İnanmasak da Okumadan Geçmiyoruz.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
İnanmam, ciddi ciddi inananlar var ben onları biraz saf buluyorum :p Gastroenteroloji olsa neyse o gerçek bir bilim dalı :u21 Astroloji ney la :u2