• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ash'i (RhomanthiC)

Konular
267
MFC Puanı
1,430
Merhaba arkadaşlar, beni nasıl biliyorsunuz, bi öğrenelim. ;b

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
2 Gundur Izlenımlerım Icersınde ;
Fevri / Onyargıları var ama kalbı temız gıbı. Huzursuz oldugu seyler var dıle getıremıyor.

Konular
16
MFC Puanı
180
Orhan ile tanışalı bayağı oldu. Sevdiğim bir kardeşimdir. Her zaman söylüyorum; help alanında takdir ettiğim helperdir. Kişilik açısından da çok iyi, temiz kalplidir.

Seviliyorsun kanka ^^

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Kendi halinde sakin saygili ve seviyeli birde kadın bogum uzmani korkuyorum ondan :p

Konular
267
MFC Puanı
1,430
hımmmm Alıngan olarak biliyorum :)
Yok yahu, o sadece şakaydı. :)
:) İyi Bir Arkadaş ADANALI KİNG yaa
Eyvallah kardeşim. ;b
2 Gundur Izlenımlerım Icersınde ;
Fevri / Onyargıları var ama kalbı temız gıbı. Huzursuz oldugu seyler var dıle getıremıyor.
Ne gibi sorunlar bunlar, biraz açıklar mısınız ? Ben de merak ettim şimdi. :)
Orhan ile tanışalı bayağı oldu. Sevdiğim bir kardeşimdir. Her zaman söylüyorum; help alanında takdir ettiğim helperdir. Kişilik açısından da çok iyi, temiz kalplidir.

Seviliyorsun kanka ^^
Sen de seviliyorsun kanka. ;b
Kendi halinde sakin saygili ve seviyeli birde kadın bogum uzmani korkuyorum ondan :p

Çelişkili bir yorum. ;b

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700

Ne gibi sorunlar bunlar, biraz açıklar mısınız ? Ben de merak ettim şimdi. :)

Kendı Icınde Cozemedıgın Bır takım sorunlar var gıbı .. Ama ınandırıcı Ama degısık .. Bunu dısarı lanse etmeye calıssanda Beceremıyorsun cunku Korkuyorsun.. Guvenın Bıtmıs Insanlara..

Konular
146
MFC Puanı
520
Ash :) iyi biliriz iyiiiiiiii :d şair diyebilirim, iyi niyetlidir kimseye bi zararın olduğunu düşünmüyorum help sever bir arkadaş kırıcı değilsin dost canlısı. Severim kendilerini, güzel insanlardan biridir :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,150
yılllardan beri tanıdığım sevdiğim bir dostumdur. selamı sabahı esirgemez adam gibi adamdır.

Konular
174
MFC Puanı
550
Yorumlara bakınca zaten kötü birisi deqil ama tanımıyorum ben kendisini ..tanırsam yazıcam :p

Konular
230
MFC Puanı
100
Tanımıyorum iyidir heralde yorumlara göre seviliyor...

Darwin

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
390
Cok iyi tanımam ama tanıdığım kadaryla iyi bir arkadaş...