• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

Konular
14
MFC Puanı
15,720

süperdi yaaa :D Kolibandı adamın dibisin sen yaa kalemin dert görmesin ucu kırılmasın e mi :D finale şu sahneye benzer bi komiklik koyar mısın yaa :D
youtube - Aykut Elmas Ceket

Hatta bak onu da öldürtebilirsin bana valla bak yaparım bunu sizin için :kiskis​

bari şunu ulu orta demiyeydin ben seni salacak yer arıyorum sen bana içeri tıkacak sebep getiriyorsun :eek:lmaz :bant

ReyyAn bi tek sen fark etmişsin tebrik ediyorum :D ben hikayeyi okurken açmıştım müziği harika hissettiriyor :D

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

bari şunu ulu orta demiyeydin ben seni salacak yer arıyorum sen bana içeri tıkacak sebep getiriyorsun :eek:lmaz :bant

Bi an nasıl gaza gelsiysem herkese öldüresim vardı ama geçti tamam sakinim :D
( Bi hatun vardı Ayy Öldüressiii var beni diyodu aklıma o geldi bak :D )
Siz o kısmı görmezden gelin :kiskis

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Bi an nasıl gaza gelsiysem herkese öldüresim vardı ama geçti tamam sakinim :D
( Bi hatun vardı Ayy Öldüressiii var beni diyodu aklıma o geldi bak :D )
Siz o kısmı görmezden gelin :kiskis

:D:D evet biliyorum onu bi de bunu ağlayarak demesi işi trajikomigimsi bi hale getiriyordu :D
gaza gelme çabucak ya sende, sen uyma onlara... onlar kötüü :D:D

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

:D:D evet biliyorum onu bi de bunu ağlayarak demesi işi trajikomigimsi bi hale getiriyordu :D
gaza gelme çabucak ya sende, sen uyma onlara... onlar kötüü :D:D

Çok gülüyorum o hatuna bak yine gülümsedim :D
Haklısın böyle yaparak kendimi açık hedef haline getiriyorum ketum olmalıyım biraz :bant

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
ben oynamıyommm yaaa ben işsiz miyim millet komiser hakim doktor ben saksı mıyım bu hikayede .s.s
Kolibandı olmamış bu bana özel hikaye istiyom :honk:
gerçi assoslist olarak en son merakları uyandırmışım ama olsun özel hikaye iyidir :torpu

çabuk yaz bi de ya kalp var hepimizde :honk:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
bence olay bende bitecek gençler görün bak, delilik en sağlam dokunulmazlıktır tezinden yola çıkarsak kimsenin ummadığı kişi olaraktan bi de işsiz falan olunca kesin ya tamam burda başrol benim :honk:

gerçi game of thrones gibi adam acımamış hemen kendini öldürmüş belli de olmaz ama orda da ilk bölümden itibaren jon snow reisin özel olduğunu hissediyorduk zaten :torpu

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Sezen ve keroLayn arasında kaldım bende bakalım :D

şu an ikisi %50 şansa sahip zaten, en ufak bi şüphede alıcam façalarını :D
şüphe daima seni doğruya götürür tezini uygulucam :y

bence olay bende bitecek gençler görün bak, delilik en sağlam dokunulmazlıktır tezinden yola çıkarsak kimsenin ummadığı kişi olaraktan bi de işsiz falan olunca kesin ya tamam burda başrol benim :honk:

gerçi game of thrones gibi adam acımamış hemen kendini öldürmüş belli de olmaz ama orda da ilk bölümden itibaren jon snow reisin özel olduğunu hissediyorduk zaten :torpu

john dedin de duygularım depreşti :( unutulmadın riyissss... mekanın cennet olsun. hesabını verecekler hepsi. hele o velet... kücücük bacagıynan :y

sherlock ile dr.watson olduk senle

sona'yla vayne gibi olsak ?
o bu değil de senin nick bilir kişi değil miydi yaa :s36

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

şu an ikisi %50 şansa sahip zaten, en ufak bi şüphede alıcam façalarını :D
şüphe daima seni doğruya götürür tezini uygulucam :y

john dedin de duygularım depreşti :( unutulmadın riyissss... mekanın cennet olsun. hesabını verecekler hepsi. hele o velet... kücücük bacagıynan :y

sona'yla vayne gibi olsak ?
o bu değil de senin nick bilir kişi değil miydi yaa :s36

yeni sezon başlamadı mı ya daha ben takip edemiyorum malum yoğunum .s.s
prison break noldu yaa ne kadar kopmuşum dizilerimden, dur yarın bağlancam tekrar :dyg: