• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
keroLaynı devamda reenkarnasyonla tosbağaya dönmüş olarak yazmalısın bence.

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Kolibandı güzel başlangıç tebrikler, merakla takip edicem bana şöle alengirli robin hoodumsu sahneler de ekle hem ben ne iş yapıyom ya komiserin kız kardeşi nedir ya ben kendi kendime bi birey değil miyim bak sinirlendim şimdi geri alıyom güzel başlangıç şeysini :hih:

role o kadar kaptırmış ki hala itiraz ediyor yaaa :y bitti la bitti la hikaye bitti la sakin ol:hih
Kolibandı ellerine saglık cok güzel olmuş yaa :D gülümseyerek okudum :D bu kadar bokun içinde geçen bi günde gülümsettin ya beni... umarım sende en yakın zamanda gülümsersin..

Evet kesinlikle katılıyorum :D
Akşama yazarım devamını sanırım : )

keroLayn bence sana bunun dısında özel bir öykü yazmak lazım :d

bence de tek başına bi rol verin şuna rahat etsin o ceo tek başına tüm kadroyu oynar yıkın gitsin senaryoyu :D

Sence ben öyle bi riske girermiyim :d
Yalnız bizim komser AlcatrazZ konuya hiç uğramamış :d

müdür müdire hanım ve benzeri oluşumlar vardı yazamadım her sn beni gözetliyorlar zevk mi alıyorlar bundan nedir anlamadım :D

ayrıca hani sakin geçiyordu oralarda ? :y
ArtemiS seni direk alıyorum haberin olsun. dicen bişi varsa çatlamazsın umarm merkezde anlatırsın :y

Konular
14
MFC Puanı
15,720
artemiste yok bence alcatrazz onun peşinde

su an iz üzerindeyim min... her şey senin gibi bi ortak için adamım... şimdi yapmamız gereken şey önce bi yemek yiyelim olay yeri kaçmıyor en nihayetinde ölü de kaçmıyor. aaaa ölü ölmüş :y neyse hallederiz...
ben bi somon yerim gençlik siz ne yiyonuz: kasabaya gelişimizin şerefine ilk yemekler benden ısmarlamaya alkol dahil değil parasını verirsiniz :y baştan diyim... sonracımaa bi uyku uyuruz. o kadar yol gelmişiz gelir gelmez icat cıkartmayın şimdi... ben bişi görmedim duymadım etmedim Kolibandı duy içimdeki açlığı :y

AlcatrazZ gülümsettiysek ne mutlu :D
Daha devamı var akşama biraz daha yazarım sana ve Min e bu hikayede rahat yok :D

ya sen yaz yeter ki başım gözüm üstüne üstat :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870

su an iz üzerindeyim min... her şey senin gibi bi ortak için adamım... şimdi yapmamız gereken şey önce bi yemek yiyelim olay yeri kaçmıyor en nihayetinde ölü de kaçmıyor. aaaa ölü ölmüş :y neyse hallederiz...
ben bi somon yerim gençlik siz ne yiyonuz: kasabaya gelişimizin şerefine ilk yemekler benden ısmarlamaya alkol dahil değil parasını verirsiniz :y baştan diyim... sonracımaa bi uyku uyuruz. o kadar yol gelmişiz gelir gelmez icat cıkartmayın şimdi... ben bişi görmedim duymadım etmedim Kolibandı duy içimdeki açlığı :y

ya sen yaz yeter ki başım gözüm üstüne üstat :D

Valla her an herşey olabilir ama özlemişim bu tarz yazmayı strese bire bir :D

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Kaçtım sanmayın dönüşüm muhteşem olacak :y
Ayrıca avukatımı istiyorum gelene kadar konuşmama Hakkı'mı kullanıcam ;(
(Tlf un da oldukça zeki sanki ben Hakkı'mı yazarken ayırmasını bilmiyormuşum gibi bi müdaheleler falan hiç hoş değil :y )

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Kaçtım sanmayın dönüşüm muhteşem olacak :y
Ayrıca avukatımı istiyorum gelene kadar konuşmama Hakkı'mı kullanıcam ;(
(Tlf un da oldukça zeki sanki ben Hakkı'mı yazarken ayırmasını bilmiyormuşum gibi bi müdaheleler falan hiç hoş değil :y )

ben seni merkezdeki makineye baglıcam çinden yeni getirttim yine de konuşmama hakkına sahipsin elbette istersen konuşmayabilirsin :y

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Şimdiden heyecanı sardı bakalım neler olacak, heyecanla bekliyorum bende :)