• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ama benim canım sıkılıyoooooooo .ss

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Böyle ayıp seyler yapmamalısınız sizin gibi cici havalı bir hanımefendiye yakışmadı :d çok pasaklı durdu üzerinizde : s

özür dilerim müdahale ediyorum hemen :dyg:
uyarınız için teşekkür ederim efenim bazen çok kaptırıyorum kendimi :dyg:

imza: ne kadar da iyi huylu bir kız :dyg: :honk:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
özür dilerim müdahale ediyorum hemen :dyg:
uyarınız için teşekkür ederim efenim bazen çok kaptırıyorum kendimi :dyg:

imza: ne kadar da iyi huylu bir kız :dyg: :honk:
Bu müdahele ile icimdeki yağları erittiniz.
Bu cesaretle avatarınızdaki o essiz sahsiyet kimdir öğrenebilirmiyim. :d
Ayrica
Imzayı sevdim : s

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Bu müdahele ile icimdeki yağları erittiniz.
Bu cesaretle avatarınızdaki o essiz sahsiyet kimdir öğrenebilirmiyim. :d
Ayrica
Imzayı sevdim : s

YAĞ ERİTMEK BİZİM İŞİMİZ EFENİM :DYG: BAK YİNE HASTA GELDİ YA CAPS LOCK AÇILMIŞ YA KIRCAM ŞU KLAVYEYİ .S.S

neyse kapatiim bari tekrar :dyg:
avatardaki kim bilmiyorum da bundan yıllar evvel bi yerlerde denk geldi bana benziyo gibi böle yandan bakınca tabi ben böle değilim tam olarak ama özdeşleştik artık bu avatarla değiştirmeye kıyamıyom :honk:
ben de senin nickini sevdim bazen en çok ihtiyaç duyulan ama ulaşılaman nesne imajı var ya kafamda öle bişi oluşuyo :honk: neyse roman yazdım yine bak can sıkıntısı böle bişi anlıyor musun :aglakalbimagla:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
YAĞ ERİTMEK BİZİM İŞİMİZ EFENİM :DYG: BAK YİNE HASTA GELDİ YA CAPS LOCK AÇILMIŞ YA KIRCAM ŞU KLAVYEYİ .S.S

neyse kapatiim bari tekrar :dyg:
avatardaki kim bilmiyorum da bundan yıllar evvel bi yerlerde denk geldi bana benziyo gibi böle yandan bakınca tabi ben böle değilim tam olarak ama özdeşleştik artık bu avatarla değiştirmeye kıyamıyom :honk:
ben de senin nickini sevdim bazen en çok ihtiyaç duyulan ama ulaşılaman nesne imajı var ya kafamda öle bişi oluşuyo :honk: neyse roman yazdım yine bak can sıkıntısı böle bişi anlıyor musun :aglakalbimagla:
Hastaları ikaz edermisin burada bi can sıkıntısı sorunu çözmeye calışıyoruz :d
Acil tedavi edilmesi lazım.
Ayrıca nickimle ilgili övgü dolu sözlerini bi kenara yazdım.
Bi kolibandı ancak bu kadar güzel anlatılabilir :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Hastaları ikaz edermisin burada bi can sıkıntısı sorunu çözmeye calışıyoruz :d
Acil tedavi edilmesi lazım.
Ayrıca nickimle ilgili övgü dolu sözlerini bi kenara yazdım.
Bi kolibandı ancak bu kadar güzel anlatılabilir :D

VALLA BUGÜN YİNE DİYE BAŞlarken caps lock beynine vurayım ya .s.s
neyse ne diyodum he, bugün yine çok yoğunum ya bi geçen hafta sempozyuma gittik iki gündür anam ağladı ben geyik yapmak makara sarmak sonra da uyumak istiyom ama duyan geliyo vay arkadaş ya .s.s
yazar olmalıyım bence ben çok iyi senaryo yazıyom :dyg: ayyy yine kendime hayran kaldım bak nazar değcek diye çok korktuğumu sölemiş miydim bişi olmasın bana .s.s

Konular
32
MFC Puanı
27,870
VALLA BUGÜN YİNE DİYE BAŞlarken caps lock beynine vurayım ya .s.s
neyse ne diyodum he, bugün yine çok yoğunum ya bi geçen hafta sempozyuma gittik iki gündür anam ağladı ben geyik yapmak makara sarmak sonra da uyumak istiyom ama duyan geliyo vay arkadaş ya .s.s
yazar olmalıyım bence ben çok iyi senaryo yazıyom :dyg: ayyy yine kendime hayran kaldım bak nazar değcek diye çok korktuğumu sölemiş miydim bişi olmasın bana .s.s
Makara ve geyik yapma özgürlügunün engellendigi bi dunyada yasamak istemiyorum : s
Uranuse mi gitsek oranin adı hep cekici gelmistir bana
Bence her an nazar degmiş olabilir acil bi üfürükçü bulmalısın bes on bin toka edersen sevabına bende ufürükcü olabilirim.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Makara ve geyik yapma özgürlügunün engellendigi bi dunyada yasamak istemiyorum : s
Uranuse mi gitsek oranin adı hep cekici gelmistir bana
Bence her an nazar degmiş olabilir acil bi üfürükçü bulmalısın bes on bin toka edersen sevabına bende ufürükcü olabilirim.

bi kamkim var marsa gitme hayalleri kuran dur o başka forumdan çağırayım buraya tanıştıriim sizi ortada buluşalım üçümüz bir jüpitere gidelim ben de küçüklüğümden beri ne hikmetse jüpiteri merak ederim :dyg: hem orası daha yakın gibi fazla yol masrafı da çıkmaz iyi olur ha ne dersin :dyg:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
bi kamkim var marsa gitme hayalleri kuran dur o başka forumdan çağırayım buraya tanıştıriim sizi ortada buluşalım üçümüz bir jüpitere gidelim ben de küçüklüğümden beri ne hikmetse jüpiteri merak ederim :dyg: hem orası daha yakın gibi fazla yol masrafı da çıkmaz iyi olur ha ne dersin :dyg:

Cagır bi gelsin.
Ama jüpiteri bilemedim simdi.
Ufff sıkıci olmaz mı sence.
Ayrica bu kadar cimri olup masraftan kaçabileceğinde hiç aklıma gelmezdi :hayalkırıklıgı smileyi: :d

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Cagır bi gelsin.
Ama jüpiteri bilemedim simdi.
Ufff sıkıci olmaz mı sence.
Ayrica bu kadar cimri olup masraftan kaçabileceğinde hiç aklıma gelmezdi :hayalkırıklıgı smileyi: :d

öle diyon da bi CEO olmak kolay değil deli manyak kredi ödüyom .s.s krediler bitsin sizi başka galaksiye bile götürürüm ayıp ediyon :honk: