• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ali İsmail Korkmaz Ölümsüzdür.

Konular
772
MFC Puanı
530
"herhangi bir düşünce, değer ya da devlet uğruna ölmek kadar aptalca bir şey yok. hiçbir şey insan canından daha değerli değildir." diyen adamdı, öldürüldü.

yine de aptal yerine koyamayacaksınız insanları.
birileri hep bilecek bir yerinizi, siz bilemeye çalışacaksınız kafaları.
siz aldıkça satırları elinize biz alıp cümleler kuracağız onlardan.
siz sopanızı aldıkça elinize, biz sizi allah ile vuracağız; çünkü onun da sopası yok.

ve ece temelkuran'nın yazısından bir alıntı ile içimdeki öfkeyi yansıtabilirim sanırım.

"bu çocuğun yüzü kalbinize mühür olsun. bir gün de sevdiğinizle uyanmak nasip olmasın. içinize dermansız bir dert düşsün, hiç uyku uyumayın. her gün çocuğunuzdan bir haber bekleyin de alamayın. bir tatlı dost sözü duymadan ömrünüz nihayet etsin. her sabah boğulacak gibi uyanın. ve size ne desem az. size ne desem kifayet etmez."

ece temelkuran yazdığı bu yazı ile hem duygulara tercüman olmuş, hemde insanlıktan çıkanlara güzel bir tokat atmıştır.

unutmadık ali.

Konular
772
MFC Puanı
530
bu gün doğum günü olan, adını duydukça insanı hüzünlendiren ve öfkelendiren çocuk. ve tabi ki yaşı hep 19... mekanın cennet olsun ali'mm.

Konular
772
MFC Puanı
530
bazı bazı aklıma geliyorsun be çocuk :(

ali-ismail-korkmaz_578263.jpg

Konular
772
MFC Puanı
530
cats.jpg

GEZİ DİRENİŞİ 2 YAŞINDA VE BİZ SENİ UNUTMADIK!

Konular
772
MFC Puanı
530
bugün ölüm yıl dönümü. acısı, ölümü, ailesi, verdiği mücadele unıutulmayacak olan çocuk.

hayat aynı akışına devam ediyor ali. hiç bir şey değişmedi senden sonra. verdiğin mücadelenin ardından maalesef değişen pek önemli şeyler olmadı. gönül isterdi ki bunlaru sıralayalım ama şunu bilmek sanırım seni rahatlatacaktır. gezi hala yemyeşil, hala ağaçlarının gölgelerinde birileri oturuyor, kuşlar ağaçların dallarında dans ediyor. bunları zaten biliyorsun ama bir de ben söylemek istedim. hiç tanımadığın birinden bunu duymak hoşuna gidebilir.
senden sonraki adaletsizliklere, haksızlıklara ve yine aynı sebepten canını veren insanların kayboluşuna değinip seni üzmek istemem. bir gün tüm bu adaletsizliklerin sonunda "ilahi" adaletin devreye gireceği günlerin geleceğine eminim. buna kalpten, gönülden inanıyorum.
bendeki yerin çok farklı ali. hiç tanımadığım bir insana haftalarca ağladım , yer , mekan, zaman fark etmeksizin. resmini her gördüğümde, göz yaşlarım küfürle birleşip isyan olarak çıktı vücudumdan. bilmiyorum belki de bir erkek kardeşim olduğu için bu derece etkilendim.etki çok sığ kaldı bu acıya kolaya kaçtım sanırım cümle kurarken.
neyse öyle işte ali, hepimizin gideceğe yere sen çok erken gittin, gençliğinin tadını çıkarmana fırsat vermeyen her canlının aynı acılara boğulması umudu ile..

unutmadık güzel kardeşim..

Mağusa Limanı - Uyan Alim Uyan, Uyanmaz Oldun (Ali İsmail Korkmaz Anısına) | İzlesene.com

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Ali İsmail Korkmaz'ın babası Şahap Korkmaz'ın oğlunun fotoğrafını severken çekilen bu fotoğrafı evlat acısının tarifi gibi...

30351394.jpg

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..​

Konular
772
MFC Puanı
530
Ali

takip etmenizi ve destek vermenizi ümit ederiz.