• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aksaklıklar Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nokta

Özel Üye
Konular
71
MFC Puanı
400
Merhaba, Forum içerisinde bazı aksaklıklar oluyor bu yüzden özür diliyorum. arka arkaya başka bir yere 7 kere forum kurup sildim hepsini denedim bütün eklentileri çalışıyor burada çalışmıyor sorunu daha henüz bulamadım çalışmalarım sürüyor, anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim.

PauL

Üyeliği durduruldu!
Konular
670
MFC Puanı
90
Sorunlar Çözülür Kardeşim Sıkıntı Yok..

Nokta

Özel Üye
Konular
71
MFC Puanı
400
evet, biliyorumda arka arkaya, başka yere forum kurup, kurduğum eklentileri kurdum, hiç bi şekilde hata vermezken burada habire aynı hatayı alıyorum sanıyorum makina ile alakalı bir problem diye düşünüyorum

PauL

Üyeliği durduruldu!
Konular
670
MFC Puanı
90
evet, biliyorumda arka arkaya, başka yere forum kurup, kurduğum eklentileri kurdum, hiç bi şekilde hata vermezken burada habire aynı hatayı alıyorum sanıyorum makina ile alakalı bir problem diye düşünüyorum

Anladığım kadarıyla sen diğer sitelere sıfırdan kurduğun için sorunsuz bir şekilde kurulum oluyor.Burada kurulmuş bir forum üzerine bir çalışma yapıyor isen bazen tutmaya biliyor eklentiler.O nedenden dolayı olabilir.

Nokta

Özel Üye
Konular
71
MFC Puanı
400
versiyonları, durumlar, kurulumları tek tek ;) kontrol ettim problem burada oluyor ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...