• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

7 Şubat Balık Burcu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silya

Özel Üye
Konular
492
MFC Puanı
600
Balık Burcu

Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni tanışacağınız insanlardan hiç beklemediğiniz şekilde önemli teklifler ve başarılı olabileceğiniz orijinal fikirler alabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır.Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz.Bu olaylar olumlu da olabilir olumsuzda.Şimdi kendi kaynaklarınızı becerilerinizi akılcı bir şekilde değerlendirmeli ve önce ben demeyi öğrenmelisiniz.Siz ayaklarınızın üzerinde sağlam duracaksınız ki sevdiklerinize faydanız olsun.
Günün Olumlaması: Zekamı ve iletişim gücümü seviyorum. Kendimi hiç zorlanmadan olduğum gibi ifade ediyorum. Yüreğimden dilime dökülen sözlerde ki gerçeklik başarıya giden yolumda tüm kapıları bana ardına kadar açıyor. Şimdi bu kapılardan güvenle ve bilgelikle yürüyorum.
Günün Rengi: Sarı
Günün Kristali: Akik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...