• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

7 Şubat Akrep Burcu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silya

Özel Üye
Konular
492
MFC Puanı
600
Akrep Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda bir anda parlayıp tüm dikkatleri üzerlerine çekebileceğiniz çok şanslı bir gün olduğuna işaret etmekte. Şimdi var olan potansiyelinizi ortaya koyun sahne sizin.Belki de bugünün yıldızı siz olacaksınız.Bu süreçte sizinle hem fikir olmayan ve yaptığınız seçimleri eleştiren ve anlamaya çalışmayan yakınlarınızla problemler söz konusu olabilir.Anlayışlı olun ve işinize konsantre olarak başarılı sonuçlar elde etmeye çalışın.Bu sürecin sonunda verdiğiniz emeğe saygı gösterecek ve sizi destekleyeceklerdir.Özel yaşamınızda da sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.Başkalarının neden olduğu konulardan dolayı ayrı kaldığınız sevgilinizle bir araya gelebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Bugün doğan Güneş’in tüm enerjisini ruhumda ve bedenimde hissediyor tüm ışığım ve içtenliğimle yaptığım işe yansıtıyorum. Bu yansımanın bana getireceklerine hazırım ve kabul ediyorum.
Günün Kristali: Zümrüt
Günün Rengi: Turuncu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...