• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

3 Üye 3 Yorum

• Konbuyu başlatan Lethe
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

feLicia

Legolas - deli tanImam ki ?

Lethe eski forum üyesi ...

Miratus - derun - BeLa ?

Konular
62
MFC Puanı
1,150
Miratus - Giresunlu ayrıca fahri Çanakkaleli,başarılı bir öğrenci,f klavyede gayet iyi ,sonracığıma ailecek çok severiz kendisini;d
derun - dertleştiğim,konuşurken huzur bulduğum, yıllardır çizgisini bozmayan can kardeşimdir!
BeLa - Forum görevlilerinden

Lizz,ALİ,nazgul?

Konular
468
MFC Puanı
210
Lizz - Konyalı birde arada sırada geldiğini görürüm pek tanımam ama gördüğüm kadarıyla iyi biri.
Ali - Adamın Dibi Derler ya işte o hesap. efendi sohbeti hoştur, he bide ülke ülke dolanıyor kaptan olacak ilerde :)
NazquL - uzun zamandır pek görüşemesek bile çok içli birisidir, en sevdiğim yönü düşündüklerini pat diye söylemesi ;)

Siyah - Simal-yILdIzIM - Ela..

Konular
5,968
MFC Puanı
0
Siyah : Hiç sevmem aslında ama sevdiriyo arada bir. Şirinlik falan yapıyor işte. :)) Hacımdır o..Candır !
Simal-yILdIzIM : Henüz bir sohbetimiz olmadı, ara ara kaçan, ama foruma tekrar uğramayı unutmayan vefalı bir insan.. :)
Ela : İyi kalplidir, temizdir. Çok hassastır sanki..Düğünlerde kurt dökmeyi seven biridir :p :))))

Lizz, Bela, Candy

Konular
126
MFC Puanı
1,540
Lizz: Eski üyelerden, fakat tanışmıyoruz :) Forumun eski zamanlarını hatırlatıyor bana.
Bela: Seviyeli, sohbetini sevdiğim arkadaşım, her daim vefalı. Hee, bi de anasının kuzusu ooy oooy :d
Candy: Kendisi hakkında yazdığı kısa tanıtım yazısındakiler kadarını biliyorum, candy rumuzunu seçtiğine göre şeker biri olmalı.

miratus, naughty_87, gesfa.

F

feLicia

miratus- Sesiz sakin bu aralar sanki ..
naughty_87- taNImIyorum saygIlI kibar birine benziyor ..
gesfa- forum üyesi ..

Siyah - ELa - derun ?

Konular
62
MFC Puanı
1,150
Siyah - Efendi,delikanlı ve duygusaldır.Yazmaya devam et Ömer : )
Ela - Bazen birbirimizi anlayamasakta severim.Pozitif,sıcakkanlıdır.
derun - dertleştiğim,konuşurken huzur bulduğum, yıllardır çizgisini bozmayan can kardeşimdir! (kopyala-yapıştır :D )

Ruya,nazgul,Lizz,

Konular
59
MFC Puanı
490
Ruya : bazı insanları kelimeler anlatmaz.. anlatamaz.. ruya hassas ince ruhlu ve narindir.. bir o kadar kuvvetli başı dik ve mütevazidir.. incecik bir ayrıntıda gizlidir onu tanımak..
Nazgül : sevdiklerine sahip çıkan hissettiklerini karşısındakine anında yansıtan.. bu ara çok tatlı bir heyecan yaşıyan kardeşim..
Lizz : yorum yapacak tanımışlığım olmadı yinede gözlemlediğim kadarıyla tatlı neşeli bir forumdaşımız..

fressquarr
zeyna
ojes

Konular
5,968
MFC Puanı
0
fressquarr : Hiçbir zaman yanımdan ayrılmayacak nadir insanlardan biri ;)
zeyna : Forum üyesi, tanışırız zamanla :)
ojes : Deli dolu...Eskiden hep kavga ettiğim ama şimdi barıştığım arkadaş :))

Ela
Simal Yıldızım
Brutal

Konular
59
MFC Puanı
490
Ela : mevlana sever.. gözlemlediğim kadarıyla eğlenirken dahi bir asi duruşu var.. iyiniyetli ve objektif buluyorum..
Şimal yıldızım : duygusal aklıbaşında iyiniyetli ve pozitif bir forumdaşım..
Brutal : karadeniz gibi bazen hırçın bazen durgun.. gelecekte hakkına hakkını verecek bir öğretmen olacak inş.. oda duygusal ama bunu belli etmekten hoşlanmıyor..

şehri aşk
nadas
bela..

F

feLicia

şehri aşk - daha yeni tanIdIgIm biri duygusal Bu yönünü yanSItMIyor ... iyi yürekli ..
nadas - forum üyesi ...
bela - böyle nasIL diyeyim cok dengesiz bir ruh hali var sanki , forumda sevilen biri ...

Zeyna , Ojes , ALi ?

Son düzenleme:
Konular
358
MFC Puanı
0
Zeyna: kıpır kıpır çok hareketLi başım dönüyor ?
Qjes: Antisosyal.
Ali: Eskilerden efendi bi kardeşim.

Bela & Siyah & Simal-Yıldızım ?

Konular
3
MFC Puanı
150
antisosyal ?
bela: bi düdüktür kendileri
siyah: bilmem tanımam
silam yıldızı:tanımıyorm
gunesh,christina,liz

B

BeLa

Gunesh; Herkes bi tarafta bu arkadaş diğer tarafta (f) O derece
Christina ; Ağırbaşlı, çalışkan. Pis fenerli.
Lizz; Eskilerden, emektar iyiniyetli bi arkadaş.

Siyak, Brutal, Sehri_Ask?

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
Siyak:Ömer çip
Brutal:Namı diğer Balım
Sehri_Ask:Ben seni tanımıyorum be hacıt :D

qIcIq
Ela
Zeynep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...