• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

3 Üye 3 Yorum

• Konbuyu başlatan Lethe
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

MySeLf

Casey - Yeni bayan üyelerimizden tanımıyorum..

Mare - cok uzun zamandır ırc de uzaktan uzağa tanıdığım birisi forum yöneticimis.

Nazqul - ,adı gibi kendiside , saygı değer vefalı eski bir arkadaşımız , forumumuzun annelerinden :) Saygılarımı iletiyrumm kendisine..

JuLia Asia yağmur

M

MySeLf

Katie - paylaşimlarini beğeniyle izlediğim , kişiliğini taktir ettiğim bir arkadaşım

Siyah - Kendisiyle uzun senelere dayanıyor tanişikliğimiz , yeri özeldir bende biraderimdir..

BeLa - Aynı şekilde siyah gibi onlada tanişikliğimiz uzun senelere dayaniyor , vede değerli biridir , saygıdeğerdir , Bunlar gibi hayata arkadaşın olsun sırtın yere gelmez iyiki varsınız.. Sefa ve ömer.

Ruj Ela Ruya

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Stella canimin icisi iyi ki var seviyorum cokca.

Silya olmazsa olmazimiz degerli benim icin.

diShy cok fazla tanimamakla beraber sempati duydugum forumda aktif eglenceli bir arkadas.

Titan MySeLf The ?

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,310
poisongirl : iyi biridir sevecen

mathilda : malesef tanımıyorum ama değerli ve sevilen biri olduğu kesin

Asia : anlayışlı ve açık sözlü biri

helen angelus deli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...