17 Yaşında Koronavirüs Takip Sitesi Kuran Genç, 8 Milyon Dolarlık Reklam Teklifini Reddetti

MaskedGirL

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Üyelik Tarihi :
27 Kas 2019
Bulunduğu Yer :
Avrupa
Mesajları :
2,416
Puanları :
4,060
Yaptığı başarılı koronavirüs bilgilendirme sitesiyle daha önce de gündeme gelen 17 yaşındaki lise öğrencisi Avi Schiffmann, günde 30 milyon kişinin ziyaret ettiği sitesine gelen reklam tekliflerini reddetti.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını uzun bir süre daha insanlığı etkileyecek gibi duruyor. Durum böyle olunca koronavirüsle ilgili en çok ziyaretçiye sahip bilgilendirme sitelerinden birinin kurucusu olan 17 yaşındaki Avi Schiffmann, kendisiyle yapılan röportajda verileri aktif bir şekilde güncel tutmaya karar verdiğini, site aktif olduğu sürece site üzerine çalışmalarına devam edeceğini ve yeni özellikler ekleyeceğini söyledi.

Schiffmann’ın geliştirmiş olduğu sitede koronavirüsle ilgili herkesin bilmesi gereken bilgileri bulmanız mümkün. Dünya Sağlık Örgütü ve ülkelerin resmi sitelerinden alınan bilgiler ışığında sürekli olarak güncellenen sitede tüm ülkelerdeki ölüm, iyileşme ve yeni vakalarla daha birçok konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.


koronavirüs takip sitesi


Yaptığı başarılı işten dolayı kendisiyle gurur duyduğunu fakat bununla gündeme gelmek istemediğini ifade eden Schiffmann, ileride Dünya Sağlık Örgütü’nün insanların bilgi alma hakkını dikkate alarak bu duruma el atmasını ümit ediyor. Yaptığı bu işin tüm zamanını aldığını ve büyük bir sorumluluk olduğunu ifade eden genç, sayfada meydana gelen sorunlardan dolayı bazı günler hiç uyuyamadığını söylüyor.

8 milyon dolar teklif edildi:

Avi SchiffmannBugüne kadar toplam 700 milyon kişi tarafından ziyaret edilen sitesi için biri 8 milyon dolar değerinde olmak üzere çok fazla reklam teklifi aldığını ifade eden Schiffmann, tekliflerin hepsini reddettiğini çünkü asıl amacının insanlara doğru bilgi sağlamak olduğunu söyledi. Sözlerine henüz 17 yaşında olduğunu ve 8 milyon dolar gibi bir paraya ihtiyaç duymadığını ekleyen genç, herkesin kendisine sitesine reklam alması gerektiğini söylediğini fakat kendisinin bu konuda kararının kesin olduğunu belirtti.
 
  • Sevdim
Tepkiler: saphira

MaskedGirL

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Üyelik Tarihi :
27 Kas 2019
Bulunduğu Yer :
Avrupa
Mesajları :
2,416
Puanları :
4,060
Yani ben utandim su anda..

Biz olsak bodozlama atlardik ; ))

Sözlerine henüz 17 yaşında olduğunu ve 8 milyon dolar gibi bir paraya ihtiyaç duymadığını ekleyen genç,
Senden büyük adam olur .. Umarim bu piss Dünyaya hayirli gelirsin ; ))

Yolun acik olsun genc helal olsun sana..
 
  • Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: Herkül ve saphira

MaskedGirL

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Üyelik Tarihi :
27 Kas 2019
Bulunduğu Yer :
Avrupa
Mesajları :
2,416
Puanları :
4,060
Tam bilim insanı olacak kişi. Bunu yaptığına inanamayanlar, herkesi kendi gibi sananlar. Dünyada paraya pula önem vermeyen, tek arzusu doğruluk ve adalet olan insanlarda var. Milyonda bir de olsa. Her yerinden reklam fışkıran yerli internet siteleri ve kullanıcılarının bunu anlamasını beklemiyorum elbette.

- ALINTI -


Cogu felsefeciler de parayi red etmistir..

Red etmesini yalan oldugunu düsünenlere hitaben : Böyle güzel yalana ihtiyacimiz var bence : ))

Ben inaniyorum sana COCUK ..
 
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Herkül ve saphira
Üst