• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

15 tatil ne zaman? Yarı yıl tatili ne zaman başlayacak?

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
15 tatil ne zaman? Yarı yıl tatili ne zaman başlayacak?
Gyl3Dr.jpg

Eğitim öğretim dönemine ara verilmesini bekleyen öğrencilerin sabırsız bekleyişi sürüyor. 15 tatilde okul stresinden uzaklaşarak dinlenmeyi planlayan öğrencilerin merakla bekledikleri yarı yıl tatili ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman tatil olacak ve karneler ne zaman verilecek?

İşte Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen tarihler ve detaylar...

Okuldan, sınavlardan, derslerden sıkılan öğrenciler 15 tatil ne zaman başlayacak diye merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl sömestr yani yarıyıl tatili tarihini belirledi. Yarıyıl tatilinin tarihi belli mi? MEB'in paylaştığı bilgilere göre 15 tatil ne zaman başlayacak? Sömestr) ne zaman başlıyor, soruları cevabını buldu. İşte MEB 15 tatil tarihleri…

15 TATİL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı iş takvimiyle birlikte 15 tatilin ne zaman yapılacağı belli oldu. Takvimde yer alan tarihlere göre ikinci kanaat dönemi yarıyıl tatili, 22 Ocak 2018 – 2 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılacak. İkinci kanaat dönemi ise 5 Şubat 2018 Pazartesi başlayacak.

2018'DE OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı'nca hazırlanan çalışma takvimine göre 18 Eylül 2017'de başlayan 2017-2018 eğitim öğretim yılı 8 Haziran 2018'de sona erecek ve öğrenciler yine yaz tatiline girecek.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Güncel..

MEB takvimde yer alan tarihlere göre 15 tatil yani ikinci kanaat dönemi yarıyıl tatili, 22 Ocak 2018 - 2 Şubat 2018 tarihleri arasında olacak. Sömestr tatili yani ikinci kanaat dönemi ise 5 Şubat 2018 Pazartesi başlayacak.