• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Zoom hesap silme, Zoom hesabı nasıl silinir?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Zoom hesap silme, Zoom hesabı nasıl silinir?

ZOOM HESAP SİLME
Zoom Meeting isimli programı silmek için favori tarayıcınızı kullanarak siteye giriş yapmanız gerekir. Bu kalıcı değişikliğin masaüstü veya mobil uygulamadan yapılamayacağını belirtmek önemlidir.

Giriş yaptıktan sonra ayarlarınızın "Hesap Yönetimi" bölümüne gidin. Burada "Hesabımı kapat" seçeneğini bulacaksınız. Bu değişikliğin kalıcı olduğunu ve geri alınamayacağını da not etmek önemlidir - kararınızı onayladıktan sonra çıkış yapacak ve yakınlaştırma ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Hesabınızı geri yükleyemezsiniz, ancak istediğiniz zaman yeni bir profil oluşturabilirsiniz.

ZOOM NASIL KALDIRILIR?
Zoom hesabınızı kaldırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Adım 1: 2 ila 5 arasındaki adımları izleyerek yakınlaştırma hesabınızı silerek başlayın.
Adım 2: Zoom web portalına giriş yapın.
3. Adım: Hesap Yönetimi> Hesap Profili'ni tıklayın.
4. Adım: “Hesabımı Kapat” ı tıklayın.
5. Adım: Zoom hesabınızı silmek istediğinizi onaylamak için “Evet” i tıklayın.
ALINTIDIR.