• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yaş Ortalaması

nilay.tasdogen

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
230
Forum kullanıcılarının yaş ortalamasını merak ettim :) Herkes yaşını yazsın kitleyi görelim, kitleye uygun post lar paylaşmak istiyorum :)

Ben başlıyorum: 27

nilay.tasdogen

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
230
nilay tahminimce 33 ün üstündedir, ama burda herkes her paylaşıma açıktır, çocukla çocuk olmayıda bilir, büyükle büyük olmayıda, bu dengeyi kuramayana kurmasını öğretiriz.
Geçen yanlışlıkla iadeal davet linkimi paylaşınca uyarı yedim :/ her paylasıma açık, link paylaşımına kapalı :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Geçen yanlışlıkla iadeal davet linkimi paylaşınca uyarı yedim :/ her paylasıma açık, link paylaşımına kapalı :D
Link kullanmadan yapılan paylaşımlardan bahsediyoruz.Her aklınıza geleni de paylaşamazsınız..Forum kurallarını okuyup ona göre hareket etmenizi öneriyorum..

nilay.tasdogen

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
230
Link kullanmadan yapılan paylaşımlardan bahsediyoruz.Her aklınıza geleni de paylaşamazsınız..Forum kurallarını okuyup ona göre hareket etmenizi öneriyorum..

Tamam şu maddeye aykırı davranmışım o zaman.

"Reklam Yaparcasına Forumda Dikkat çekecek şekilde forum yada web sitelerinin linki yayınlamak yasaktır. Diğer şekillerde linklerini paylaşmanızda sakınca yoktur. "

Aslında kazan-kazan yapmak için bir üye arkadaşımızla yorumlaşma aşamasında "gönder" deyince gaf ettim. Sonra mesaj kısmını keşfedip ordan hallettik :)